RTX 3050 Dying Light 2 DLSS gözükmüyor

FearlesssIsTaken

Hectopat
Dying Light 2 de DLSS gözükmüyor sadece FSR-FSR2-linear gözüküyor.
Ekran kartım RTX 3050.
Windows - grafik driverı vb. hepsi güncel oyunu sil yükle yaptım ve defalarca oyunu doğruladım fakat hiçbir şey değişmedi.
GeForce Experience de oyunu optimize etme yerinden baktığımda oyunda DLSS gözüküyor fakat optimize ettiğimde oyuna girdiğimde ölçeklendirme modu kapalı şekilde oluyor, yani DLSS açılmıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Oyunum orijinal.
Yukarıdaki mesaja baktın mı? Aşağıdaki linkten indirip Dying Light 2 > ph > work > bin > x64 klasörüne girip dosyayı atıp deneyebilirsin. Eğer x64 klasöründe aynı isimli bir .dll dosyası varsa bu dosyanın bir yedeğini almalısın. Ekran kartın RTX 3050 olduğu için son sürüm DLSS 2.x olan sürümü indirmelisin.

Yanlış biliyor olabilirim ama internetten DLSS2.0'ın son sürümünü indirip oyun dosyasına atmak gibi bir şey ile çözmüştüm.

Tam olarak nasıl yapacağımı link vesaire ile gösterebiliyorsan gösterebilir misin detaylı olarak açıklamada olur.

Yukarıdaki mesaja baktın mı? Aşağıdaki linkten indirip Dying Light 2 > ph > work > bin > X64 klasörüne girip dosyayı atıp deneyebilirsin. Eğer X64 klasöründe aynı isimli bir .dll dosyası varsa bu dosyanın bir yedeğini almalısın. Ekran kartın RTX 3050 olduğu için son sürüm DLSS 2.X olan sürümü indirmelisin.

İşlemi yaptım en kısa sürede deneyip sonucu bildiririm.

Yukarıdaki mesaja baktın mı? Aşağıdaki linkten indirip Dying Light 2 > ph > work > bin > X64 klasörüne girip dosyayı atıp deneyebilirsin. Eğer X64 klasöründe aynı isimli bir .dll dosyası varsa bu dosyanın bir yedeğini almalısın. Ekran kartın RTX 3050 olduğu için son sürüm DLSS 2.X olan sürümü indirmelisin.

Dediklerinizi yaptım fakat değişen bir şey olmadı maalesef.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı