RTX 3050 ekran kartını laptop görmüyor

ermenuss

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim de aynı şekilde sorunum mevcut lakin ekran kartı driverlarını ve dosyalarını sistemden kaldırmama rağmen tekrar kurulumda hata almaktayım. Grafik sürücüsünü bulamadığı için yükleme yapamıyor. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Merhaba, benim de aynı şekilde sorunum mevcut lakin ekran kartı driverlarını ve dosyalarını sistemden kaldırmama rağmen tekrar kurulumda hata almaktayım. Grafik sürücüsünü bulamadığı için yükleme yapamıyor. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Laptop üreticisinin driver sitesinde öncelikle chipset ve dahili ekran kartını kurup sonra restart yapıp NVIDIA sürücüsünü kurdunuz mu?

Bu sürücüyü dene bir de.

Eğer bu sürücü yine aynı hatayı verirse aygıt yöneticisine girip "Görüntü bağdaştırıcıları" kısmını açıp fotoğraf atar mısın?
kurulum sırasında aynı hatayı aldım ek olarak görüntü bağdaştırıcılarında intelın driver'ı var. gizli olanları göruntule dedıgımde de aynı sekılde.

Eğer bilgisayarın güç tasarrufu için GPU'yu devre dışı bırakıyorsa bu sorunu yaşıyor olabilirsin.
böyle birşey varsa şayet çözümü ne olabilir?

Laptop üreticisinin driver sitesinde öncelikle chipset ve dahili ekran kartını kurup sonra restart yapıp NVIDIA sürücüsünü kurdunuz mu?
Merhaba windows 11 sistemini 0dan kurdum ve gerekli güncellemeleri windows yapıyor zaten. hepsinide kurmuş kontrol ettim lakin sadece grafik sürücüm yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı