RTX 3050 kaç TL olur?

BANADAAL.jpg

Kartın Türkiye piyasasında karaborsaya düşeceği kesin. Parası olan derhal piyasadaki kartları toplayacak, örnek verelim kart 5000 tl den çıktı ise bütün stoğu toplayan karaborsacılar bir hafta sonra 6500 -7000 fiyat çekecekler. Bana kalırsa teknoloji mağazaları da bu durumun oluşmasını engelleyecek bir önlem almalı, ama çöp bileşenlerden ekran kartlı hazır sistemler oluşturarak değil.

2 ay önce sıfır 1650 Super almıştım 5.5K'ya. Tüh keşke bekleseymişim biraz daha :D
İkinci el pazarında satsan zaten aldığın paranın altından aşağıya satma ihtimalin çok düşük. :D
Kartın Türkiye piyasasında karaborsaya düşeceği kesin. Parası olan derhal piyasadaki kartları toplayacak, örnek verelim kart 5000 tl den çıktı ise bütün stoğu toplayan karaborsacılar bir hafta sonra 6500 -7000 fiyat çekecekler. Bana kalırsa teknoloji mağazaları da bu durumun oluşmasını engelleyecek bir önlem almalı, ama çöp bileşenlerden ekran kartlı hazır sistemler oluşturarak değil.
Kota sistemi bu olayı az da olsa dizginler ama firma parasına bakacağı için çok zor. Gerçi bizim insanımızın birçoğu aç gözlü olduğu için gider başkalarına aldırırlar.

Geri
Yukarı