RTX 3050 kaç TL'ye düşerse alınmalı?

sivurant

Hectopat
Forumda herkesin üstün satış tecrübeleri olduğu için şu fiyattan alınmaz bu fiyattan alınmaz demesi kadar saçma bir şey yok. Bu yüzden bu konuyu açıyorum.

MSI RTX 3050 Ventus 2X kaç TL'ye alınmalı? Veya ona yakın muadili olarak ne alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda herkesin üstün satış tecrübeleri olduğu için şu fiyattan alınmaz bu fiyattan alınmaz demesi kadar saçma bir şey yok. Bu yüzden bu konuyu açıyorum.

MSI RTX 3050 Ventus 2X kaç TL'ye alınmalı? Veya ona yakın muadili olarak ne alınmalı?
Kartın önerilen satış fiyatı(MSRP) 249$. Buna partner soğutucusu masrafını ve %18 KDV eklersek 360$ gibi bir fiyat yapıyor: 5220TL. Ama bu fiyata düşecekse bile bana kalırsa en az 3 ay sürer. İndirimleri takip edin, belki günümüz piyasasına göre iyi bir fiyat bulursunuz.

RTX 3050 yerine RX 6600 almak daha mantıklı DLSS veya RTX illa olsun diyorsanız RTX 2060 öneririm.5500-6000 TL arası olmazsa RTX 3050 mantıklı değil.

Kesinlikle haklısı insanı her türlü pişman ediyorlar bana kalırsa bu piyasada bu ekonomide 7500'e bulabiliyorsan kapmalısın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı