RTX 3050 laptop alınır mı?

Şaka mısın dostum arada en az %67'lik fark var benchmark verilerine göre. Aşağıdaki videoyu izleyip anlayabileceğini tahmin ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Normalde Monster önermem soğutma ve kaliteli bir şey beklemeyin ama bu fiyata daha 3060 yok bence alınabilir.
O fiyattan ucuza 3060 hp victus var.

Şaka mısın dostum arada en az %67'lik fark var benchmark verilerine göre. Aşağıdaki videoyu izleyip anlayabileceğini tahmin ediyorum.

Videoyu şimdi izleyebildim. Komik bir cevap olmuş. Attığınız videoda masaüstü ekran kartları karşılaştırılmış. Biz burada laptoplardan bahsediyoruz. Bir dahakine daha dikkatli olun video atarken :D

Son düzenleme:

O fiyattan ucuza 3060 HP Victus var.

Videoyu şimdi izleyebildim. Komik bir cevap olmuş. Attığınız videoda masaüstü ekran kartları karşılaştırılmış. Biz burada laptoplardan bahsediyoruz. Bir dahakine daha dikkatli olun video atarken :D

%30 fark var. Bu fark göz ardı edilemez, bu daha DLSS kapalı versiyonu. DLSS yaygınlaşıyor, DLSS olan oyunlarda farkı konuşmaya bile gerek yok. Attığınız videodaki şahıs tamamen boş yapıyor. 20k gibi bir fiyata alınabilecek en iyi F/P bir kart. Parası olan versin 25k alsın 3060 veya 4050. Bütçesi 18 20k olan adama da 3050yi kötülemeyi bırakın artık. Bende 3050 aldım, aldıktan sonra bi korku geldi herkes gömünce, ama oyunları açıp oynadığımda fark ettim ki akşamları işten okuldan sonra oynayan biri için gayet yeterli performans veriyor. Oyunu zevkine değilde bi hırsla oynayan bir yerlere gelmek için oynayan oyuncu birine yeter mi yetmez.

%30 fark var. Bu fark göz ardı edilemez, bu daha DLSS kapalı versiyonu. DLSS yaygınlaşıyor, DLSS olan oyunlarda farkı konuşmaya bile gerek yok.
%30 fark var evet ama fark 10-20 fps. Dediğim gibi dlss farkı var fakat fsr 3'ün bu farkı kapatabileceğini düşünüyorum.

%30 fark var evet ama fark 10-20 FPS. Dediğim gibi DLSS farkı var fakat FSR 3'ün bu farkı kapatabileceğini düşünüyorum.

Çünkü oyunlar ağır oyunlar. 20 FPS bile önemli bence, ani bir çatışma sahnesinde 1650 belki de 20FPS'leri görecekken 3050 hala 40FPS'te akıcı olacak. 2. söylediğinin çok olağan olduğunu düşünmüyorum. 40W'lık versiyonu olduğunu unutmamak gerek.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230828_202012.jpg
    Screenshot_20230828_202012.jpg
    121,7 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı