RTX 3050 laptop düşük FPS veriyor

XKenshi

Picopat
Daha fazla  
RTX 3050.
i5 13500H özellikler bunlar.
2x8 RAM.
Bu videoda Ultra ayarlarda 130-250 arasi bir FPS alınmış. FPS'in 130'lara kadar düşmesinin normal olduğunu düşünmüyorum. Elbette ayarların hepsini lowa çekersek 180'nin altına düşmez. Ama ultrada bile 130'lara kadar düşmesi absürt geldi. Ama ölüm maçı ve bayağı kalabalık bilemedim. Altındaki videoda i5 11. nesil var fakat FPS ultrada bile 200-300. problem nedir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ilk videodan bahsediyoruz, okumadınız herhalde. Oradan bakabilirsin ısılara.

Bu video dediğiniz hangisi? İki video da üst üste. Tanıtım videosundan mı bahsediyorsunuz? Siz almadınız yani aleti. Doğru mu anladım?

Her test videosu ya da tanıtım videosu doğru verecek diye bir kaide yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu video dediğiniz hangisi? İki video da üst üste. Tanıtım videosundan mı bahsediyorsunuz? Siz almadınız yani aleti. Doğru mu anladım?

Her test videosu ya da tanıtım videosu doğru verecek diye bir kaide yok.
Alıp almadığımın ne önemi var hocam çok basit ilk videodaki işlemci i5 13. nesil olmasina rağmen islemcisi i5 11.nesil olan bir altındaki videodan nasıl daha az fps alıyor bu kadar soru. Konuya sadece bir kişi yazdığı için yapacak birşey yok.

3050 ekran kartlarında 4 GB VRAM var belki bundan dolayıdır net bir şey söyleyemem.
Yine ölü bir konu oldu.. Csgo'nun vramle alakalı olduğunu düşünen insanlar var umarım başkalarına tavsiye vermiyorusunuzdur.

Alıp almadığımın ne önemi var hocam çok basit ilk videodaki işlemci i5 13. nesil olmasina rağmen islemcisi i5 11.nesil olan bir altındaki videodan nasıl daha az fps alıyor bu kadar soru. Konuya sadece bir kişi yazdığı için yapacak birşey yok.

Yine ölü bir konu oldu.. Csgo'nun vramle alakalı olduğunu düşünen insanlar var umarım başkalarına tavsiye vermiyorusunuzdur.
Beğenmediysen gidim bende. Ben sadece sorunu anlamadım diye açıklama istedim. Böyle yazınca anlaşılıyor ama konu girişin anlaşılmaz. Kolay gelsin.
Konunu belki adam gibi açıklarsan ölmez..

Konu girişim anlaşılmazmı? İlk başta bu videoda fps neden 130-250 arasi dusuk degilmi demişim. Sonra altındaki videoda i5 11. nesil olmasina ragmen nasil 200-300 dedim. Altındakinden ne anlıyorsun üstündeki anlıyorsan benim yapabileceğim birşey yok. Düzgün bir şekilde okursan anlarsın. Gidebilirsin sıkıntı yok.

Geri
Yukarı