RTX 3050 laptop ile yayın veya video yapılır mı?

VahitGuetta

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi sosyaller, dediğim gibi RTX3050 ve i5 11300H ile yayın pek olmayabilir fakat video yapmayı düşünüyorum. Normal kesit gibi oyundaki maçlarımı atmayı düşünüyorum sadece. Bir drop veya benzeri durum yaşar mıyım veya laptopta sıkıntı çıkarır mı?

İyi sosyaller, dediğim gibi RTX3050 ve i5 11300H ile yayın pek olmayabilir fakat video yapmayı düşünüyorum. Normal kesit gibi oyundaki maçlarımı atmayı düşünüyorum sadece. Bir drop veya benzeri durum yaşar mıyım veya laptopta sıkıntı çıkarır mı?
Video düzenlemekten bahsediyorsan 1080p videolarda sorun yaşamazsın.

Hocam sizi Sharkoon kulaklıktan sonra götmek şeref verdi :D. Şaka bir yana denemedim için bir denemek istiyorum zora girer mi diye.

Yok hocam normal oyun oynarken kaydı alıp montaj yapmam herhalde pek atarım direk.
Sharkoon kulaklığı ne savunmuşuz be :D

Video çekerken sıkıntı çıkmaz, sisteminiz yeterli. Bilgisayarın zora girmesi diye bir durum olmaz, sistem parçaları tam yükte çalışmak için tasarlanıyor zaten.

Sharkoon kulaklığı ne savunmuşuz be :D

Video çekerken sıkıntı çıkmaz, sisteminiz yeterli. Bilgisayarın zora girmesi diye bir durum olmaz, sistem parçaları tam yükte çalışmak için tasarlanıyor zaten.

Ama gittim onu almadım ben Gamenote aldım o daha iyi geldi ki indirimi kaçırmıştım ben hocam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı