RTX 3050 ne kadar olur?

Alınır eğer kasanız güzel ise mesh bir kasa var ise gayet de alınır eğer bulabilirsem bende referans model alırım ama RTX 3050 gibi giriş seviyesi kart a referans model çıkarmayabilirler bende 3050 bekliyorum.
12 Ocak'ta tanıtılayacak umarım fiyatı iyi olur yoksa 1660 Super alacağım.

Aynen bende. Yabancı kaynaklardan bayağı bir araştırma yaptım GTX 1660S ve RTX 2060 gücünde olup 249$ olacakmış öyle olursa RTX 3050 Ti alırım.

Palit modellerine bir sıkıntı yok MSI sorunlu olacak diye Palit modelleri de sorunlu olacak diye bir şey yok dostum.
O beynin algilamadi herhalde 😂 ben karşılaştırma yapmadım. MSI 3000 serisi 80 90 70 sorunlu gören oldu dedim. Ayrıca parası olan MSI Asus alsın. F/p isteyen palit inno zotac yonelsin net. Gelip MSI kronik sorunlu diyemezsin.

O beynin algilamadi herhalde 😂 ben karşılaştırma yapmadım. MSI 3000 serisi 80 90 70 sorunlu gören oldu dedim. Ayrıca parası olan MSI ASUS alsın. F/P isteyen Palit INNO Zotac yonelsin net. Gelip MSI kronik sorunlu diyemezsin.

Öyle bir şey demedim senin o beyinciğin anlamadı herhalde?

150-200 dolar arasında, satıcı kârı ve KDV ile birlikte 250 dolara ülkemize girmesi olası kart. Şu anki kurla 1850 TL yapıyor, satıcılar kârı ilk başta yüksek tutup 1999 TL diyebilir veya en olası eski kartları eritmek için 2999 TL bile diyebilir. Fiyat tahmini (sallaması) yapan arkadaşlar, 50 serisinin giriş serisi, kısa PCB, daha düşük güç beslemeli (hem entegre olarak hem de soketsiz olma ihtimali ile), VRAM'lerin daha yavaş, muhtemelen eski nesil yani daha ucuz olacağını ve genel malzeme kalitesi ile giriş çıkışların düşük seviyede kalacağını unutup performansa göre tahmin etmişler. 4000 diyenler kafanızı bulandırmasın hocam, iyi akşamlar.

Geri
Yukarı