RTX 3050 PC toplama

Bütçe
12.000 TL
@erdemcirik i3 olduğuna bakma. Fiyatına göre en sevdiğim işlemcidir kendisi. Özellikle güç tüketimine göre sunduğu performans muazzam. 5500 ve 3600'ü solluyor oyun tarafında.
Sadece rakamlarla işlemciyi yargılamayın. 🙂

O konuda hiç şüpheniz olmasın. Yeni seriye ait, F/P bir işlemci. Rakamlara takılmayın.
Cidden forumda çok öneren var, ekşi sözlük yorumları filan da çok iyi bir bakayım hocam.

@erdemcirik i3 olduğuna bakma. Fiyatına göre en sevdiğim işlemcidir kendisi. Özellikle güç tüketimine göre sunduğu performans muazzam. 5500 ve 3600'ü solluyor oyun tarafında.
Sadece rakamlarla işlemciyi yargılamayın. 🙂

Video render alma konusunda beni üzmez umarım.

Cidden forumda çok öneren var, ekşi sözlük yorumları filan da çok iyi bir bakayım hocam.
Ben ve @Emma Stone, size bütçeye göre en makul sistemleri sunduk. Ekran kartı, kasa gibi bileşenlerde farklı düşündüğümüz konular var ama temelde aynı yere çıkıyoruz. Geri kalan alım konusu size kalır tabii.

Ben ve @Emma Stone, size bütçeye göre en makul sistemleri sunduk. Ekran kartı, kasa gibi bileşenlerde farklı düşündüğümüz konular var ama temelde aynı yere çıkıyoruz. Geri kalan alım konusu size kalır tabii.

Elimde Dark N10 var hocam zaten kasa olarak. Çok teşekkür ederim gece gece uğraştınız.

Elimde Dark N10 var hocam zaten kasa olarak.
Ne çok iyi ne çok kötü bir kasa. Orta halli diyelim. Bütçeden kasa yükü düştüğüne göre diğer parçalar şekillenebilir bir ihtimal. Veya bütçeden düşebilirsiniz. Burada karar alacak kişiye kalıyor tabii. Bize de iyi kullanımlar demek düşer.
Çok teşekkür ederim gece gece uğraştınız.
Rica ederiz. İyi günler, iyi forumlar.

Amdli sistem düne kadar stoktaydı bugün stoklar bittiği için parola istiyor özelliklerini Youtube de görebilirsin yine de yarın ara ara bak istersen belki stok yenileme olabilir.
Tamamdır teşekkür ederim hocam :)

Intel Core i3-12100F1.650
MSI PRO H610M-G1600
XPG PYLON 650W 80+ BRONZ GÜÇ KAYNAĞI700
Galax GeForce RTX30608000
Apacer 32GB (16X2) Ddr4 3200MHZ CL16 Pc Ram Panther2200
Toplam14.150

Sipariş geçiyorum, teşekkür ettim tekrardan hepinize.

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkür ederim hocam :)

Intel Core i3-12100F1.650
MSI PRO H610M-G1600
XPG PYLON 650W 80+ BRONZ GÜÇ KAYNAĞI700
Galax GeForce RTX30608000
Apacer 32GB (16X2) Ddr4 3200MHZ CL16 Pc Ram Panther2200
Toplam14.150

Sipariş geçiyorum, teşekkür ettim tekrardan hepinize.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Geri
Yukarı