RTX 3050 PC uyumlu mu?

Ben kendiminkini yıllar içerisinde topladım. Ryzen 3300X işlemci, 2x8 GB RAM, 2 TB civarı depolama ortalama bir sistem anlayacağın. Ekran kartı olarak da RTX 3060 12 GB ile 6600 XT 8 GB kullanıyorum. Birisi iş diğeri oyun için.

Şu anda bu cihaza sahip olmasam sana attığımı gözüm kapalı alırdım. Fiyatına göre 10 numara alet.
Bir de attığın pc kaç yıl idare eder o önemli icindeki psu fln gozume hos gelmedi.

Şu anki toplamak istedigim yerine 3060 koysam?

Kardeşim adam sana 4060 atmış sen niye 3060 koyuyosun kaçırma bak bu arada bu aralar çok zam geliyor arkadaşa 2 gün önce saat 10'da kasa aldık 14e 3 saat sonra gece 1'de kasa 16 olmuştu bir tane daha bakmistik o da 13du sabah 17k olmuştu saçma sapan piyasa var alacağını hemen al.

Bir de attığın pc kaç yıl idare eder o önemli icindeki psu fln gozume hos gelmedi.

Tamam kardeşim sen neyi beğeniyorsan onu al o zaman. Oturup 2 saat sistem beğendirecek değilim.

Tamam kardeşim sen neyi beğeniyorsan onu al o zaman. Oturup 2 saat sistem beğendirecek değilim.
Ya öle degilde ilk defa pc topluyorum kb psu kalitesiz olursa fln sistemi yakabilir dediler ondan demistim

Tamam senin dedigini alıcam

Şu anda bu cihaza sahip olmasam sana attığımı gözüm kapalı alırdım. Fiyatına göre 10 numara alet.
Ekteki pc yetmese ve oyun oynuyor olsam ben alacaktım.
dell optiplex, i3 9100 :)

Dosya Ekleri

• images.jpg
    images.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 18
@muck375 öyle bir durum ben sana söylerdim, o yüzden bana RTX 3050, 3060, PSU, RAM vb. gelme.

Bilgisayar + monitör 22.5K bütçen varsa alacağın alet orada duruyor, monitör de ya benim attığımı alırsın ya da başkası alternatif atar. Bu konudaki son mesajımı yazdım gerisi sana kalmış.
Yardimin icin tesekkur ederim 23.5k nin ustune biraz daha katıp psu yu msi yaptım icime sindi monitor olarak attigin monitor alabilecegim en iyisi iyi geceler

Yardimin icin teşekkür ederim 23.5knin ustune biraz daha katıp PSU'yu MSI yaptım icime sindi monitor olarak attigin monitor alabilecegim en iyisi iyi geceler.

Bu monitörü öneririm 2ms sıkıntı çıkarabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı