RTX 3050 sistem 12800TL'ye alınır mı?

Hocam ekran kartının markası bilindik mi? İlk defa duydum da.
PowerColor kaliteli markadır. Premium modeli Red Devil ile tanınır. Rog Strix vb. premium seriler gibi düşün. Soğutması üst düzey. Fakat o sistemde kullanılan ekran kartı modeli giriş seviye. Sorun mu? Değil. Zaten 6600 çok güç tüketen bir kart değil.

Hocam o sistem nasıl o kadar uygun olabiliyor?

RX 6600'ün üzerindeki fahiş fiyat daha az çünkü. RTX 2060 mining performansında tercih ediliyor, 3050 ise sıkıntılı ve sınırlı stokla çıkış yaptığından fiyatı oturamadı.

İkisi de pahalı ve alınmaz. Biraz daha para koyarak RX 6600, 6600 XT sistem alabilirsin. AMD almam dersen RTX 3060 mantıklı olur. 3050 ve 2060 o fiyatlarda alınmaz.

2060'ı çok güçlü bir ekran kartı falan sanıyorsun galiba :D gören sanar aralarında dağlar kadar fark var. Çok düşük kalıyormuş, patladım.

Kahkaha tufanı. Çıldırıyoruz bak şu an gülmekten.

Evet 2060 o kadar güçlü ekran kartı değil.
Ama 3050 ondan da kötü 🤣
Sen onu bir düşün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet 2060 o kadar güçlü ekran kartı değil.
Ama 3050 ondan da kötü 🤣
Sen onu bir düşün.

Sisteme baktığımızda 3050 olan sistem daha iyi. Arkadaş hangi ekran kartını alayım dememiş. Hangi sistemi alayım demiş. Arkadaşın yazdıklarını okumuyorsan eğer, başlığa bakarakta anlayabilirsin bunu. Komik duruma düşme boş yere.

3050 daha iyi hocam alınır gayet güzel bir sistem tavsiye ederim.

Bu yazıyı yazan arkadaşta "3050 daha iyi" derken sistemden bahsetmiş. Anlayamıyorsun galiba, açıklayayım dedim. Ayrıca bunun gülünecek bir tarafıda yok. 3050 olan sistem her türlü 2060 olandan daha iyi. 6600XT olan sistem ikisinden de iyi.

Sisteme baktığımızda 3050 olan sistem daha iyi. Arkadaş hangi ekran kartını alayım dememiş. Hangi sistemi alayım demiş. Arkadaşın yazdıklarını okumuyorsan eğer, başlığa bakarakta anlayabilirsin bunu. Komik duruma düşme boş yere.

Bu yazıyı yazan arkadaşta "3050 daha iyi" derken sistemden bahsetmiş. Anlayamıyorsun galiba, açıklayayım dedim. Ayrıca bunun gülünecek bir tarafıda yok. 3050 olan sistem her türlü 2060 olandan daha iyi. 6600XT olan sistem ikisinden de iyi.

Boş ver hocam uğraşma daha fazla kendi halinde takılsın o, benim ne demek istediğimi anlayan anlar anlamayanda uyduruversin artık kafasından bir şeyler o da onun hayal dünyası sıkma güzel canını.

Geri
Yukarı