RTX 3050 sistem 12800TL'ye alınır mı?

2060 tek ekran kartı olarak güçlü. Fakat satılan sisteme bakarsak RTX 3050'li sistemi daha uygun buldum ben. Ayrıca.

RTX 2060'a göre çok düşük kaldığını söylemiş, ki aralarında dağlar kadar bir farkta yok.
Haklısın sadece 2060'ın daha iyi olduğunu göz önünde bulundurması için söyledim.

Genellikle Valorant oynuyorum bu yüzden işlemcinin iyi olması benim için önemli. Aralarında çok bir fark yoksa 3050'li sistemi almayı düşüneceğim. Bu arada Tebilon sitesi güvenilir midir?

Genellikle Valorant oynuyorum bu yüzden işlemcinin iyi olması benim için önemli. Aralarında çok bir fark yoksa 3050'li sistemi almayı düşüneceğim. Bu arada Tebilon sitesi güvenilir midir?

İş CUDA çekirdeklerini kullanmaya geldiğinde 3050 ağlıyor. Ve fiyat farkı da çok değil neden 3050 alsın ki?

"Çok" kelimesini araştırmanı tavsiye ediyorum. Gel gör ki adam "3050 mi alayım 2060 mı" dememiş. Hangi sistemi alayım diye sormuş. Sadece ekran kartına bakıp sistem önermen komik. 2060. 3050'den daha iyi bir ekran kartı. Buna hemfikiriz, fakat "çok" kelimesi abartı. İki kartta çok iyi ve aralarında çok da fark yok. En azından performans konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı