RTX 3050 sistem alınır mı?

Selam siteye yeni kayıt olduğum için nasıl mesaj atıldığını bilmiyorum sana bir şey danışacağım
Ne konuda hocam? Özel mesaj yok forumda. Buradan sorabilir veya yeni konu açıp etiketleyebilirsiniz.

Ne konuda hocam? Özel mesaj yok forumda. Buradan sorabilir veya yeni konu açıp etiketleyebilirsiniz.
Maalesef Xiaomi telefon kullanıyorum gerforce now üyeliği aldım denemek için klavye ve mouse ile oynamayı düşündüm bu gün oturup uygulamayı açtım ve klavye mouse bağladım (internetten zamanında set aldım Bluetooth lu) oyuna girdim mouse çalışıyor ama klavye olmuyor yazı yazılmıyor karakter yürümüyor ama wasd tuşlarına ya da başka tuşlara basınca ekranın dokunmatiği oynuyor zamanında pugb gibi tuşlu oyunlara tuş ataması yaparak oynuyordum bu geforce now da nedense olmuyor klavye gidip normal PC klavyesi de denedim ama sonuç yine aynı oldu. YouTube da video çeken birisine sorduğumda bir kaç kişi daha aynı sorundan soru sormuş xiaomi telefonda öyle olmuş diye var mı bi çözümün bilgin? Video da atabilirim daha iyi anlaman için

Maalesef Xiaomi telefon kullanıyorum gerforce now üyeliği aldım denemek için klavye ve mouse ile oynamayı düşündüm bu gün oturup uygulamayı açtım ve klavye mouse bağladım (internetten zamanında set aldım Bluetooth lu) oyuna girdim mouse çalışıyor ama klavye olmuyor yazı yazılmıyor karakter yürümüyor ama wasd tuşlarına ya da başka tuşlara basınca ekranın dokunmatiği oynuyor zamanında pugb gibi tuşlu oyunlara tuş ataması yaparak oynuyordum bu geforce now da nedense olmuyor klavye gidip normal PC klavyesi de denedim ama sonuç yine aynı oldu. YouTube da video çeken birisine sorduğumda bir kaç kişi daha aynı sorundan soru sormuş xiaomi telefonda öyle olmuş diye var mı bi çözümün bilgin? Video da atabilirim daha iyi anlaman için
Hocam ben pek Geforce NOW kullanmadığım için maalesef sorununuz hakkında kesin bir cevap veremeyeceğim. OTG kablosu ile mi bağlıyordunuz klavyeyi?

Hocam ben pek Geforce NOW kullanmadığım için maalesef sorununuz hakkında kesin bir cevap veremeyeceğim. OTG kablosu ile mi bağlıyordunuz klavyeyi?
Bunu kullanıyorum aparatı Bluetooth lu

Dosya Ekleri

• IMG_20220815_232308.jpg
    IMG_20220815_232308.jpg
    159,5 KB · Görüntüleme: 17
Maalesef Xiaomi telefon kullanıyorum gerforce Now üyeliği aldım denemek için klavye ve mouse ile oynamayı düşündüm bugün oturup uygulamayı açtım ve klavye mouse bağladım (internetten zamanında set aldım Bluetooth lu) oyuna girdim mouse çalışıyor ama klavye olmuyor yazı yazılmıyor karakter yürümüyor ama wasd tuşlarına ya da başka tuşlara basınca ekranın dokunmatiği oynuyor zamanında PUBG gibi tuşlu oyunlara tuş ataması yaparak oynuyordum bu GeForce NOW da nedense olmuyor klavye gidip normal PC klavyesi de denedim ama sonuç yine aynı oldu. YouTube'da video çeken birisine sorduğumda birkaç kişi daha aynı sorundan soru sormuş Xiaomi telefonda öyle olmuş diye var mı bir çözümün bilgin? Video da atabilirim daha iyi anlaman için

MIUI ve bug dünyası bende Xiaomi kullanıyorum arayüz fazla sorunlu düzelmiyor bir türlü.

Geri
Yukarı