RTX 3050 sistem önerisi

Bütçe
20 bin türk lirası
Hocam ben Blender ve cinema 4D gibi programlarda kullandığım için biraz daha güçlü bir işlemci istiyorum (tabii çok bir bilgim yok eğer gösterdiğiniz i3 modeli bu konuda iyiyse belirtirseniz sevinirim.). Birkaç site daha aratşırdım 17, 800TL'ye bir sistem buldum. Sanırım bunu alacağım sizce nasıl?

3060 ve 3060 Ti arasında çok fark var. 500TL'ye tamamen değer. 2TB HDD sonradan kendiniz ekleyebilirsiniz.

Hocam ben Blender ve Cinema 4D gibi programlarda kullandığım için biraz daha güçlü bir işlemci istiyorum (tabii çok bir bilgim yok eğer gösterdiğiniz i3 modeli bu konuda iyiyse belirtirseniz sevinirim.). Birkaç site daha aratşırdım 17, 800TL'ye bir sistem buldum. Sanırım bunu alacağım sizce nasıl?

12100F fena değildir ama dediğin işler için 12400F da iyi olur.

Hocam ben Blender ve Cinema 4D gibi programlarda kullandığım için biraz daha güçlü bir işlemci istiyorum (tabii çok bir bilgim yok eğer gösterdiğiniz i3 modeli bu konuda iyiyse belirtirseniz sevinirim.). Birkaç site daha aratşırdım 17, 800TL'ye bir sistem buldum. Sanırım bunu alacağım sizce nasıl?

Sanırım GameGaraj'dan bakmışsın. Ayrıca orada şöyle de bir sistem var:

Anakartı BIOSTAR yerine MSI yapabilir ya onun yerine SSD/HDD falan takabilirsin.

Geri
Yukarı