RTX 3050 sistem optimize edilmeden oyun oynanmıyor

uıop

Hectopat
Sistemim 2 aylık. İtopya'dan aldım. Hone.gg uygulamasından optimize edilmese çok fazla bir şekilde FPS düşüyor. Sistemime bütün testleri yaptım. Aklınıza ne gelirse... 4 defada formatladım 1 tane hata bile çıkmadı ve sorun düzelmedi. Neden kaynaklanır bu? Videolar da optimize etmediğim halindeki videolar. FPS düşüyor ve dokular geç yükleniyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıdakileri resimleri optimize ettim.

RTX 3050
i3 12100F.
Goodram 2300 1700 M.2

Dosya Ekleri

• 1700151458424.png
    1700151458424.png
    222,6 KB · Görüntüleme: 30
  • f.PNG
    f.PNG
    172,9 KB · Görüntüleme: 27
  • gwq.PNG
    gwq.PNG
    13,5 KB · Görüntüleme: 30
Bence diski biçimlendirip temiz bir şekilde Windows 11 formatı atın. Sürücüleri Windows Update ile yükleyin. NVIDIA sürücüsünü kendi sitesinden yükleyin. Hone.gg vb. 3. parti yazılımları kurmayın. Tekrar sorun yaşamamanız lazım.

Bence diski biçimlendirip temiz bir şekilde Windows 11 formatı atın. Sürücüleri Windows Update ile yükleyin. NVIDIA sürücüsünü kendi sitesinden yükleyin. Hone.gg vb. 3. parti yazılımları kurmayın. Tekrar sorun yaşamamanız lazım.

Vallahi denedim tüm disklerimi BIOS'tan format atarak biçimlendirdim sonra Windows 11'e filan geçtim ama aynı aynı aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı