RTX 3050 sistem Rust performansı nasıl olur?

Trks

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba elimde Intel 12. Nesil 8 GB DDR5 RAM ve 6 GB RTX 3050 bir laptop var. Rust'ı akıcı açar mı vb. oyunlarda nasıl performans sergiler? Oyunları satın alabilirim de onun için soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba elimde Intel 12. nesil 8 GB DDR5 RAM ve 6 GB RTX 3050 bir laptop var. Rust'ı akıcı açar mı vb. oyunlarda nasıl performans sergiler? Oyunları satın alabilirim de onun için soruyorum.

3050 bir tık sıkıntı bir kart ama güzel ayarlarda Rust akıcı oynarsın merak etme.

Merhaba elimde Intel 12. nesil 8 GB DDR5 RAM ve 6 GB RTX 3050 bir laptop var. Rust'ı akıcı açar mı vb. oyunlarda nasıl performans sergiler? Oyunları satın alabilirim de onun için soruyorum.

3050'nin masaüstü performansı Ryzen 5 4500 ve 16GB Ram ile ortalama 50-90FPS arasıydı yüksek ayarlar DLSS kapalı bir şekilde (kendi deneyimlerim) laptoptaki mobil RTX kartları ise durumlar ortalama %20-30 gibi bir performans düşüsü ile karşı karşıya yani oyunu SSD'ye kur bir de RAM'i 16 yaparsan ortalama bir ayarlar ile 60 FPS alma ihtimalin var bir de sunucuyu iyi seç çoğu sunucuda FPS sorunlu oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı