RTX 3050 sistem vs PS4 Pro almak

Eternal FİRE

Hectopat
Daha fazla  
Türkiye'de fiyatları ne olur? stokları falan fazla diyorlardı. mining performansı da kötü ama piyasa kötü olduğu için herkes uçuk fiyattan satacak sanırım. 6000 olma ihtimali var mı?

Yoksa 2. el PS4 Pro alıp özel oyunları oynayıp kartlar ucuzlayınca mı alayım? Ben yurt dışından almıştım 5500'e ama geri dönmüş gümrükten sanırım.

Türkiye'de fiyatları ne olur? Stokları falan fazla diyorlardı. Mining performansı da kötü ama piyasa kötü olduğu için herkes uçuk fiyattan satacak sanırım. 6000 olma ihtimali var mı?

Yoksa 2. el PS4 Pro alıp özel oyunları oynayıp kartlar ucuzlayınca mı alayım? Ben yurt dışından almıştım 5500'e ama geri dönmüş gümrükten sanırım.

6K ya Aero gibi tek fanlı 3050'lerden bulma imkanın var bence. Beklemeni öneriyorum.

Türkiye'de fiyatları ne olur? stokları falan fazla diyorlardı. mining performansı da kötü ama piyasa kötü olduğu için herkes uçuk fiyattan satacak sanırım. 6000 olma ihtimali var mı?

RTX 3050 sistem daha mantıklı. Ama PS özel oyunları oynamak istiyorsanız orası size kalmış. Ben şahsen Last of Us Part II, Spider-Man gibi oyunlar için aldım halen daha keyifle oynuyorum. Fakat sadece özel oyun açısından avantajlı PS4.

RTX 3050 sistem daha mantıklı. Ama PS özel oyunları oynamak istiyorsanız orası size kalmış. Ben şahsen Last of Us Part II, Spider-Man gibi oyunlar için aldım halen daha keyifle oynuyorum. Fakat sadece özel oyun açısından avantajlı PS4.
Hocam zaten 5.2kya pro buldum son model 1 yıl sony garanti var.Bloodborne last of us serisi uncharted serisi god of war cikcak daha aklima gelmeyen baya oyun var.Hepsini oynayıp seneye çip sıkıntisı azalırsa rtx3050nin dolar bazından fiyatı düşer o zaman alirım diyorum..

Geri
Yukarı