RTX 3050 sistemde FH 4 ve 5'te FPS düşüyor

Samir92

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba! Tam 4 aydir EVGA RTX 3050 8 GB Gaming ekran karti kullanıyorum. Her şey normal aslinda sadece Forza Horizon 4 ve Forza Horizon 5 oynarken kare dusmesi yasiyorum. Mesela: 60 FPS de oynarken birden monitor karalip 30 FPS gecir bilgisayara restart vermesem diger oyunlarda da 30 FPS devam ediyor. Nedeni ne olabilir?

Sistem:
Anakart: Auros X299 Gaming Pro 3
Islemci: Core i7 7800X.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba! Tam 4 aydir EVGA RTX 3050 8 GB Gaming ekran karti kullanıyorum. Her şey normal aslinda sadece Forza Horizon 4 ve Forza Horizon 5 oynarken kare dusmesi yasiyorum. Mesela: 60 FPS de oynarken birden monitor karalip 30 FPS gecir bilgisayara restart vermesem diger oyunlarda da 30 FPS devam ediyor. Nedeni ne olabilir?

Sistem:

Yazılımsal bir sorun olabilir gibi parçaların FH4-5'e uygun.

Yazılımsal bilgim yok o yüzden daha fazla fikir yürütüp yanlış bilgi vermek istemem ama parçalarda bir sorun görmüyorum.

Sistem:
Oyunun bir sorunu olmuş olabilir mi ? Neden hemen ekran kartından şüpheleniyorsunuz ki sadece Forza Horizon da olan bir sorun için?

Oyunun bir sorunu olmuş olabilir mi? Neden hemen ekran kartından şüpheleniyorsunuz ki sadece Forza Horizon da olan bir sorun için?

İşte o yüzden yazdım ben yazılımsal olabilir parçalarda bir şey görünmüyor diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı