RTX 3050 sistemde GTA SA kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Aytekin Ertunç

Centipat
Yer
Bursa Osmangazi yunuseli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8gb ram ddr4 Gigabyte Geforce rtx3050 Eagle Oc Ryzen 5 5500
RAM
8GB DDR4
SSD veya HDD modeli
ADATA LEGEND 700
Ekran kartı
Gigabyte RTX3050
Anakart
Gİgabyte A520M K
İşlemci
Ryzen 5 5500
Merhaba arkadaşlar. Bende RTX 3050 ve Ryzen 5 5500 var ama GTA SA kasıyor. Frame limiter de kapalı sistemim yeni nesil oyunlarda kasmazken GTA SA da kasıyor. Çözünürlükte oyunda 800X600.

Merhaba arkadaşlar. Bende RTX 3050 ve Ryzen 5 5500 var ama GTA SA kasıyor. Frame limiter de kapalı sistemim yeni nesil oyunlarda kasmazken GTA SA da kasıyor. Çözünürlükte oyunda 800X600.
Oyun korsanmı orijinalmi?

Bu modları kurup oynamanı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düz GTA:SA oynarsan evet kasar bende de kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2 çekirdekli Intel Pentium işlemcili, Intel HD Graphics’li laptopumla oynuyordum gayet akıcı bir şekilde. Oyun 2004 yapımı hatırlatırım. Ya oyun bozuk, crack filan indirdiyseniz kötü/bozuk indirmiş olabilirsiniz. Ya da sistemde bir sıkıntı var. Aşırı ısınma veya aşırı kullanım var mı kontrol edin.

500 MB olan korsan yani.

Hepsi yüklü merak etme hatta ben GTA SA'ya kendi modumu bile yapıyorum.

Yüklediğiniz korsan sorunlu olabilir, save dosyalarını yedekleyip farklı bir yayıncıdan indirmeyi deneyin.

Hocam çok eski bir oyun ve pc portu pek sağlıklı değil. Bunun için modlar var onlara bakabilirsiniz veya gta definitive edition deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı