RTX 3050 sistemde RDR 2 düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

ElOmar

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, RTX 3050 Max-Performance 4 GB, 16 GB DDR4 3200 MHz, i5 11400H, Windows 10 özelliklerinde makinem var. Red Dead Redemption 2'de inanılmaz FPS sorunları yaşıyorum. En düşük grafik ayarlarında da 30 FPS civarında alıyorum yüksek grafik ayarlarında da FPS'im 30 civarında. Yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
FPS'in 30 sabit olma ihtimali var mı? Ayrıca Türkçe yama bu oyunda FPS sorunu yapıyor diye biliyorum. Varsa bir kaldırıp deneyebilirsiniz.

Oyun aşırı derecede optimizasyon sorunlu, eski sistemimde 30 FPS hiç bir sorun olmadan oynuyordum ama yeni sistemde anlık (Stuttering) takılmalar, DLSS açıkken grafiklerin sapıtması ve aynı grafik ayaları ile aynı bölgede 70-80 FPS alırken hiç bir sebep yokken 60 FPS olması vb. sorunlar mevcut.

Oyun aşırı derecede optimizasyon sorunlu, eski sistemimde 30 FPS hiçbir sorun olmadan oynuyordum ama yeni sistemde anlık (Stuttering) takılmalar, DLSS açıkken grafiklerin sapıtması ve aynı grafik ayaları ile aynı bölgede 70-80 FPS alırken hiçbir sebep yokken 60 FPS olması vb. sorunlar mevcut.

Bunu düzeltmenin herhangi bir çözümü yok mu?

Geri
Yukarı