Çözüldü RTX 3050 sistemde Valorant oynarken ekranda siyah kare çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ozyy41

Picopat
Yer
Kocaeli İzmit
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 4500 Anakart : B450M MK2 Ekran Kartı: RTX 3050
Meslek
Büro Çalışanı
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3050
Anakart
B450MK2
İşlemci
Ryzen5 4500
Başlıkta belirttiğim gibi. DDU ile güvenli modda ekran kartı sürücümü kaldırıp tekrar kurdum ama değişen bir şey olmadı. Monitörüm Lenovo Legion R25-I30. ekran kartım MSI RTX 3050 çift fanlı model.

Adsız.png

Çözüm
Sorun an itibarıyla çözülmüş bulunmakta. Experience'ın normal versiyonunu indirip "performans izleme" ayarını kapatıp açtım ve oyunu Experience üzerinden başlattığımda herhangi bir sorunla karşılaşmadım. DDU ile driver silip yükleme kısmı bende işe yaramadı umarım birilerinin işine yarar.
Yardımcı olamadım o zaman kusura bakmayın :( konuyu yarın öğle saatlerinde öne çıkarın isterseniz elbet bilen birisi yardımcı olur.

Tamamdır hocam. Yine de teşekkürler emeğiniz ve çabalarınız için. İyi akşamlar.

Sorun an itibarıyla çözülmüş bulunmakta. Experience'ın normal versiyonunu indirip "performans izleme" ayarını kapatıp açtım ve oyunu Experience üzerinden başlattığımda herhangi bir sorunla karşılaşmadım. DDU ile driver silip yükleme kısmı bende işe yaramadı umarım birilerinin işine yarar.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı