RTX 3050 stoklara ne zaman gelebilir?

Ben uzaya falan çıkarmıyorum. Çıkarsam işin içine DLSS girmez. Kedi ciğer ilişkisini anımsatıyorsunuz insana. Serinin en düşük kartı diye mario oynatacak değil.
DLSS boş bir teknoloji. AAA büyük oyunlarda 3 fps fark eden işe yaramaz bir teknoloji. Cyberpunk testlerine bakabilirsin.

DLSS boş bir teknoloji. AAA büyük oyunlarda 3 fps fark eden işe yaramaz bir teknoloji. Cyberpunk testlerine bakabilirsin.
Hocam sen testlere bakarak konuşuyorsun bizde kart var senin kadar ahkam kesmiyoruz. Sahip olmadığınız ürünlere elalemin dedikleriyle yorum yapmayın lütfen.

Örnek verirken bile optimizasyonu en sorunlu olan oyunlardan birini örnek veriyorsunuz.

Hiç sanmıyorum ama belki ders olur da bilmeden bir daha konuşmazsın diye girdim her ayarda ekran görüntüsü aldım. Otur sen hesapla DLSS ne kadar performans artışı sağlıyor.

Ekran görüntülerini alırken performans monitörünü de kapatmadım. Yani oynarken cihaz 4480x1400 pixel veriyor ekrana. Muhtemelen onun da performansa olumsuz etkisi olacaktır ama onu hesaba katma sen.

Testlerin tamamı 2K. Sevgiler.

Dosya Ekleri

• 1 DLSS KAPALI DÜŞÜK.png
    1 DLSS KAPALI DÜŞÜK.png
    1 MB · Görüntüleme: 224
  • 2 DLSS AÇIK DÜŞÜK.png
    2 DLSS AÇIK DÜŞÜK.png
    1.002 KB · Görüntüleme: 213
  • 3 DLSS KAPALI ORTA.png
    3 DLSS KAPALI ORTA.png
    1 MB · Görüntüleme: 183
  • 4 DLSS AÇIK ORTA.png
    4 DLSS AÇIK ORTA.png
    1.004,5 KB · Görüntüleme: 167
  • 5 DLSS KAPALI YÜKSEK.png
    5 DLSS KAPALI YÜKSEK.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 172
  • 6 DLSS AÇIK YÜKSEK.png
    6 DLSS AÇIK YÜKSEK.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 166
  • 7 DLSS KAPALI ULTRA.png
    7 DLSS KAPALI ULTRA.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 159
  • 8 DLSS AÇIK ULTRA.png
    8 DLSS AÇIK ULTRA.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 145
  • 9 DLSS KAPALI RTX ULTRA.png
    9 DLSS KAPALI RTX ULTRA.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 150
  • 10 DLSS AÇIK RTX ULTRA.png
    10 DLSS AÇIK RTX ULTRA.png
    1 MB · Görüntüleme: 224
Çıkmaz ayın son çarşambası işin şakası bir yana dünya genelinde 3050 sıkıntısı var hiçbir yerde açılmamış tek tük satan yerler var. Hani çok stok vardı nvidia milleti keklemiş

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı