RTX 3050 Ti 75W vs RTX 3050 Ti 95W

technaddicted

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi bu 2 ekran kartı arasında çok fark olur mu?

95W olan 17 inç ve bin TL daha pahalı. 75W olan ise 15.6 inç. Diğer bütün özellikler aynı.

Benim için taşınabilirliği de önemli olduğu için kararsız kaldım. Sizce hangisini seçmek daha mantıklı?

Başlıkta da belirttiğim gibi bu 2 ekran kartı arasında çok fark olur mu?

95W olan 17 inç ve bin TL daha pahalı. 75W olan ise 15.6 inç. Diğer bütün özellikler aynı.

Benim için taşınabilirliği de önemli olduğu için kararsız kaldım. Sizce hangisini seçmek daha mantıklı?
95 Watt almalısın hocam.

Laptoplar da işleyiş nasıl bilmiyorum ama W düşürünce performans da düşer. Undervolt gibi. Bu mantıktaysa 95W almak doğru olur. Ek olarak 17 inç bir de.

RTX 3050Ti 95Watt olduğundan emin misin ? Çünkü maksimum 80Watt olduğu belirtilmiş.

Screenshot_1.jpg

95 Watt almalısın hocam.
Neden hocam çok farkeder mi güç bakımından?
95W olan zaten performans konusunda avantajlı. 17 inç olması da bence bir avantaj. Bin TL'ye değeceğini düşünüyorum.
Okula kursa kafeye falan götürmem gerekecek o yüzden küçük ekran daha avantajlı benim için ama aradaki güç farkı ne kadar etkiler bilemedim
Satan sitede 95w yazıyor hocam.

Ayriyeten 15 inç olanın pil suresi daha iyi ve ekran görüntüsü daha kaliteli bu etmenler de kafamı karıştırıyor.

Neden hocam çok farkeder mi güç bakımından?

Okula kursa kafeye falan götürmem gerekecek o yüzden küçük ekran daha avantajlı benim için ama aradaki güç farkı ne kadar etkiler bilemedim

Satan sitede 95w yazıyor hocam.

Ayriyeten 15 inç olanın pil suresi daha iyi ve ekran görüntüsü daha kaliteli bu etmenler de kafamı karıştırıyor.
Hocam 95 Watt daha uzun ömürlü olur.

Ne kadar fark olacağını buradan görebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı