RTX 3050 Ti i5 11400H sistemde Roblox 40 FPS

Benim bilgisayarıma virüs girdiği zaman Windows Defender bulamamıştı ki bence en iyisi değil mesela bilgisayara virüs girdiği zaman bulamadı diye kendi ellerimle silmiştim bence Kaspersky veya McAfee seçenekler arasında olabilir.

Dediğiniz programları kullandım fakat hiçbirinden verim alamadım.

Tamam güzel şimdi bilgisayarınızda arka planda çalışan uygulamalara bir göz atın . Sağ en alttaki yukarıya bakan ok imlecinden bir bakın oranın resmini ekran alıntısından atabilir misiniz ?
hala 40 fps

Tamam güzel şimdi bilgisayarınızda arka planda çalışan uygulamalara bir göz atın . Sağ en alttaki yukarıya bakan ok imlecinden bir bakın oranın resmini ekran alıntısından atabilir misiniz ?
kasperskya göre şuanda hiçbir virüs yok

Forumda birisi benzer bir sorunu yaşamış size yardımcı olurmu bilemem ama yinede linki aşağıya bırakıyorum.

Forumda birisi benzer bir sorunu yaşamış size yardımcı olurmu bilemem ama yinede linki aşağıya bırakıyorum.

eskiden çok sesli diye whisper mod almıştım

işte 60 fps sağolun

fps unlocker 100 üzeri

sağolun artık diğer oyunlardada alabilirim heralde

eskiden çok sesli diye whisper mod almıştım

işte 60 fps sağolun

fps unlocker 100 üzeri

sağolun artık diğer oyunlardada alabilirim heralde
mc dungeons 40 fps iken artık 200

Geri
Yukarı