Çözüldü RTX 3050 Ti laptop RDR2'de 40 FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NormalVatandas

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Lenovo IdeaPad Gaming 3 kullanıyorum. Sistem özelliklerim RTX 3050 Ti, 16 GB RAM, 512 GB SSD, AMD Ryzen 5 6600H. Dün gece 1'e kadar rahat rahat 120+ FPS ile oynadım. Şimdi açtığım zaman 40 FPS maksimum. Herhangi bir ayarla oynamadım. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
API olarak Vulkan mı seçili oyun içi ayarlarda?

Bakıyorum hemen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki ayarları alıp birkaçını değiştirerek neredeyse eski görüntüyü elde ettim. Teşekkürler hocam.
Dahili kartla başlatıyor olabilir. Arama kısmına grafik ayarları yazın, RDR2’yi bulup seçenekler kısmından 3050 Ti’ın seçili olduğuna emin olun.
Ceza almıştım. Hemen deniyorum.

Dahili kartla başlatıyor olabilir. Arama kısmına grafik ayarları yazın, RDR2’yi bulup seçenekler kısmından 3050 Ti’ın seçili olduğuna emin olun.
Olmadı hocam, bir sürü ayar falan denedim. 4GB Vram'e rağmen o performansı ve o kaliteyi veren ayarı bulamadım. Eski ayarlarımı bulmanın yolu var mıdır?

Son düzenleme:
Ceza almıştım. Hemen deniyorum.

Olmadı hocam, bir sürü ayar falan denedim. 4GB Vram'e rağmen o performansı ve o kaliteyi veren ayarı bulamadım. Eski ayarlarımı bulmanın yolu var mıdır?

Bakıyorum hemen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki ayarları alıp birkaçını değiştirerek neredeyse eski görüntüyü elde ettim. Teşekkürler hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı