RTX 3050 Ti laptopta After Effects GPU'yu neredeyse kullanmıyor

kuzeysemiz

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, YouTube'dan ve benzeri kaynaklardan bir sürü araştırma yapmama ve birçok ayarı değiştirmeme rağmen After Effects GPU'yu %20'den fazla kullanmıyor ve arayüz üzerinde 3D objeleri hareket ettirdiğimde grafikler ön Izleme'de quarter ayarında olmasına rağmen çok kasıyor ve kalitesi çok düşüyor. Öyle ki objeyi nereye koyduğumu bile neredeyse anlayamayacağım.
Windows 11 kullanıyorum ve laptop üzerinden çalışıyorum.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600h with Radeon Graphics 3.30 GHz.
RAM: 32,0 GB (kullanılabilir: 31,3 GB) RAM.
Ekran kartı: RTX 3050 Ti laptop GPU.

Son düzenleyen: Moderatör:
GPU'yu render'da kullanması için seçili olması gerek, ayarlar kısmını tekrar gözden geçir - orayı atlamış olabilirsin. Adobe bayağı uzun bir yol izletiyor Premier ve AE'e GPU etkinleştirmek için 2021 serisinden beri.

2021'den daha eski bir sürüm kullanmayı düşünüyorum fakat creative cloudda eski sürümlere ulaşamıyorum, söylediğiniz ayarı yaptım şu anki sorunum arayüz üzerinde objelerin hareketinin yavaşlığı malesef.

2021'den daha eski bir sürüm kullanmayı düşünüyorum fakat creative cloudda eski sürümlere ulaşamıyorum, söylediğiniz ayarı yaptım şu anki sorunum arayüz üzerinde objelerin hareketinin yavaşlığı malesef.
Ekran videosu paylaşabilir misin merak ettim.

Eskilere ulaşamazsın. CC2 CDkey sunucularını bile kapattı adamlar - yasal olarak kullanamazsın kısaca. Bence etik değil yaptıkları bu yüzden eh, köküne kibrit suyu olacak bu mantıklarının. Hem kiralama mantığını zorluyorlar hem de çok basit ayarlanan işleri zorlaştırıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı