RTX 3050 Ti laptopta Assassin's Creed Valhalla düşük FPS veriyor

Erzi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, geçen hafta Acer Nitro serisinden laptop satın aldım ancak Assassin's Creed Valhalla oyununu Steam üzerinden indirip oyuna girdiğimde aşağıdaki fotoğraftaki değerleri alıyorum. Oyun ayarlarını GeForce Experience uygulamasından optimum olarak ayarladım ne olduğunu çok anlamıyorum ve sistemime göre çok düşük değerler alıyorum. Bilginiz varsa bilgilendirirseniz mutlu olurum. Oyunda Türkçe yama kurulu.
Sistem özelliklerim:
İşlemci: i5 12500H.
Ekran kartı: RTX 3050 Ti-4 GB.
RAM: 8 GB.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, geçen hafta Acer Nitro serisinden laptop satın aldım ancak Assassin's Creed Valhalla oyununu Steam üzerinden indirip oyuna girdiğimde aşağıdaki fotoğraftaki değerleri alıyorum. Oyun ayarlarını GeForce Experience uygulamasından optimum olarak ayarladım ne olduğunu çok anlamıyorum ve sistemime göre çok düşük değerler alıyorum. Bilginiz varsa bilgilendirirseniz mutlu olurum. Oyunda Türkçe yama kurulu.
Sistem özelliklerim:
İşlemci: i5 12500H.
Ekran kartı: RTX 3050 Ti-4 GB.
RAM: 8 GB.

Eki Görüntüle 1953669
Ram düşük 16 ya çıkarabilirsen çıkar

Ekran kartı değerlerinde bir gariplik var sanki. 0 ne 488mb ne %100 ne. 12 senelik işlemci, gtx 1650, ve ddr3 8 gb ram ile low medium da 60 fps arası bitirmiştim ben bu oyunu 1080p de.

Geri
Yukarı