RTX 3050 Ti laptopta Discord yayını açınca FPS düşmesi

jiko

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Dostlar, daha düne kadar hiçbir problem yoktu. Discord'da yayın açıyorum ve FPS'im 100-200 FPS arası düşüyor. Her şey bugün başladı.

Sistem özellikleri:
- i7 11. nesil.
- 3050 Ti laptop.
- 16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, daha düne kadar hiçbir problem yoktu. Discord'da yayın açıyorum ve FPS'im 100-200 FPS arası düşüyor. Her şey bugün başladı.

Sistem özellikleri:
- i7 11. nesil.
- 3050 Ti laptop.
- 16 GB RAM.
Zaten sistemin kendisi ekran kartını kullanıyor.Eğer discord nitro yoksa yayının 30 fps ile yapılır.Fakat bu sistemde kasması hiç hayra işaret değil gibi

100-200FPS gibi bir düşme olması kötü bir durum. Discord'da yayın açıldığında grafik kartını mı kullanıyor bilmiyorum ancak kullanıyorsa 4 GB VRAM yetersiz kalıyor olabilir. Muhtemelen FPS düşüşleri anlık oluyordur.

Eğer Discord ayarlarında yayını işlemciden verme gibi bir seçenek varsa onu işaretleyin.

100-200FPS gibi bir düşme olması kötü bir durum. Discord'da yayın açıldığında grafik kartını mı kullanıyor bilmiyorum ancak kullanıyorsa 4 GB VRAM yetersiz kalıyor olabilir. Muhtemelen FPS düşüşleri anlık oluyordur.

Eğer Discord ayarlarında yayını işlemciden verme gibi bir seçenek varsa onu işaretleyin.
var evet görünüm ya da performand bölümünde mevcut yarın detaylı anlatırım bilgisayar açık değil

Geri
Yukarı