Çözüldü RTX 3050 Ti Mount and Blade: Bannerlord düşük FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

TeomanK41

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
RTX 3050ti
Anakart
HP 8A3C (Sanırım)
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600H with Radeon Graphics

PC'ler hakkında pek bilgim yok fazla kusuruma bakmayın. Mount and Blade: Bannerlord oynarken orta ayarda 20-30FPS'lerde oynatıyor. Ben bu bilgisayarın 60FPS vereceğini düşünüyordum. Sorun işlemcidemi yoksa ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum? Cevaplarsanız sevinirim.

Şarjda mı oynuyorsun? Aynı ekran kartına sahip laptopa sahibim ve yanlış hatırlamıyorsam orta yüksek karışık ayarlarda min 70 fps oynuyordum.

Ben 1650 ile high da 60 70 FPS alıyorum şarja takılı olduğuna emin misin? güç ayarlarını fule çek.

Şarja Takılı her zaman ama düşük fps veriyor. DLSS ile alakası var mı? Yok Yazıyor çünkü ayarlarda

DLSS kalite ve performans arasında max 15 fps oynuyor. Senin aldığın değerler çok garip sanki ekran kartını kullanmıyor gibi. Oyun esnasında görev yöneticisinden sistemini takip eder misin? Kullanımda olan ekran kartın hangisi?

Sorunu çözdünüz mü? Hala devam ediyor mu yoksa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…