RTX 3050 Ti sisteme oyun tavsiyesi

Daha fazla  
RAM
32 GB
Ekran kartı
Nvidia RTX 3050Ti
İşlemci
İ7 11800H
Arkadaşlar şu anda oyun kıtlığındayım ve her türlü oyuna açığım, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videoya bak. Hem oyunları görürsün hem de performansı. Benim önerim Age of History 2 oynaman.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben şu an Hitman 3, RDR2, Alan Wake, NFS Unbound, Call of Duty Cold War, Call of Duty WW2, 7 Days to Die, Detroit Become Human oynuyorum aralarda beğendiğiniz varsa hepsi güzel oyunlar.

Buda var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben şu an Hitman 3, RDR2, Alan Wake, NFS Unbound, Call of Duty Cold War, Call of Duty WW2, 7 Days to Die, Detroit Become Human oynuyorum aralarda beğendiğiniz varsa hepsi güzel oyunlar.
Bunlar senin sistemin için çerez oyunlar. Bunları oynaya bilirsin güzel oyunlar.

Şu anda aklımda RDR 2'nin hikayesini bitirmek var çok övüyorlar teşekkür ederim tavsiyelerin için.

Bu da var.

Bunlar senin sistemin için çerez oyunlar. Bunları oynayabilirsin güzel oyunlar.

Attığın videoları seyredeceğim teşekkür ederim.

Hocam eğer Detroit Become Human oynamadıysanız çok önereceğim bir oyundur. Bende 3050 Ti ile oynadım, aşırı iyi hikayesi var, 2 hafta etkisinde kaldım bitirdikten sonra. Özellikle oyunun ana menüsü ile oynamak çok sarıyor, evet ana menü oynanabilir bir içerikle doldurulmuş.

Hocam eğer Detroit Become Human oynamadıysanız çok önereceğim bir oyundur. Bende 3050 Ti ile oynadım, aşırı iyi hikayesi var, 2 hafta etkisinde kaldım bitirdikten sonra. Özellikle oyunun ana menüsü ile oynamak çok sarıyor, evet ana menü oynanabilir bir içerikle doldurulmuş.

Arkadaşım önermişti onu da oynayacağım sanırsam. Ana menüsünün oynanabildiğini ilk defa sizden duydum teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı