RTX 3050 Vatan Bilgisayar fiyatları yükseldi

Sende haklısın bende haklıyım vallahi Türkiye de zor gerçekten.

Kart bir şeye benzese yine üzülmeyeceğim verilen paraya ama neredeyse 1660 Super ile aynı güçte. Sırf RTX ve dlls teknolojisi var diye verilecek bir para değil. Oyun performansı kötü bir kart. 8 GB VRAM koymuşlar ama o VRAM'ı kullandırtacak bir kart değil.

Kart Amazon Japonya'da 8700 TL'ye satıldığını düşünürsek bu fiyatlarda çıkması mümkün. Bahsedilen 4-5 bin liralar tamamen hayal dünyası. Bu kart anca hazır sistemlerle alınır gibi duruyor.

Aero'nun fiyatını belirleyen Vatan çalışanları:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu aklı başında olan birisi almaz zaten. GT yada R7-9 kullan daha iyi. Büyük ihtimal ailesi Vatan'dan başka izin vermeyen orta-üst halli aile çocuklarının mıknatısı olacaktır. Sırf RTX logosuna verilecek o para söyleyeyim. Çok enayi var bu kartı alacak olan bu fiyata. Stok yok ya anasını bas gitsin fiyatı.

Bizle dalga geçtiler en başından beri, ben demiştim pazartesini bekliyorlar fiyat artacak diye gülmüşlerdi :D ben de gülüyorum şuan çünkü bu piyasa böyle.
Screenshot_2.png

Bizle dalga geçtiler en başından beri, ben demiştim pazartesini bekliyorlar fiyat artacak diye gülmüşlerdi :D ben de gülüyorum şuan çünkü bu piyasa böyle.
Eki Görüntüle 1289361
HAHA emojisini atanlar genelde düşük IQ ve düşük mesaj sayısına sahip insanlar oluyor. Takmamanız lazım.

Bizimle dalga geçtiler en başından beri, ben demiştim pazartesini bekliyorlar fiyat artacak diye gülmüşlerdi :D ben de gülüyorum şu an çünkü bu piyasa böyle.
Eki Görüntüle 1289361

Artacağı ilk duyurulduğundan beri belliydi 4500'e o kartı göstermezler bile sadece oyun tıklanma için yapılmış bir şey. Hatta ilk ben açtım konuyu 4500'e 3050 var diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı