RTX 3050 Vatan Bilgisayar fiyatları yükseldi

Bunu aklı başında olan birisi almaz zaten. GT yada R7-9 kullan daha iyi. Büyük ihtimal ailesi Vatan'dan başka izin vermeyen orta-üst halli aile çocuklarının mıknatısı olacaktır. Sırf RTX logosuna verilecek o para söyleyeyim. Çok enayi var bu kartı alacak olan bu fiyata. Stok yok ya anasını bas gitsin fiyatı.
RX 570/80 ve 1650 gibi kartların fiyatını görünce gittim R9 290 aldım hocam birkaç ay önce, cidden fiyat/performans ürünü ya. Tabii benim aldığım zaman fiyatı daha ucuzdu, şimdi 290 bile 2500-3000 TL.

Maksimum 6500 bekliyordum açıkçası.

Benim gördüğüm 3050'li bir tane hazır sistem çıktı son 3 günde o da GameGaraj'daydı. Bu adamların genelde ekonomik sattığını düşünürsek kalan parçaların perakende fiyatını çıkınca RTX 3050 için 7500-7800 TL gibi bir miktar kalıyordu. Hazır sistemde bile o fiyata gelmedi çok garip.

Benim gördüğüm 3050'li bir tane hazır sistem çıktı son 3 günde o da GameGaraj'daydı. Bu adamların genelde ekonomik sattığını düşünürsek kalan parçaların perakende fiyatını çıkınca RTX 3050 için 7500-7800 TL gibi bir miktar kalıyordu. Hazır sistemde bile o fiyata gelmedi çok garip.
Evet bende gördüm o sistemi, yanlış hatırlamıyorsam 12K civarındaydı sanırım fiyatı. RTX 3050 F/P olacak beklentisindeydi herkes fakat şu an manzara hiç öyle değil.

Geri
Yukarı