RTX 3050 vs. 2060 Super

Bana hiç güvdn vermiyor. Konu sahibi hangi 2 kartı karşılaştırıyor acaba? Burada kart modelleri de önemli. Yani ROG STRIX 3050'den Afox 2060S'e geçmezdim ben :D
Afox aslinda eskiden Foxconn'un alt markasiydi. Sonra Foxconn bunyesinden ayrildilar. Ama iclerinde hala Foxconn muhendisleri vardir muhtemelen. ASRock da eskiden ASUS'undu, sonradan ayrildilar ama ASRock'ta hala ASUS muhendisleri calisiyor.

Afox aslinda eskiden Foxconn'un alt markasiydi. Sonra Foxconn bunyesinden ayrildilar. Ama iclerinde hala Foxconn muhendisleri vardir muhtemelen. ASRock da eskiden ASUS'undu, sonradan ayrildilar ama ASRock'ta hala ASUS muhendisleri calisiyor.

Foxconn'dan bahsetmeyin bana hocam :D Foxconn 2abf anakartları bana ne çektirdi bir bilseniz.

ASRock'u bilmiyordum.

Konu sahibinin lafından 3050 2060 Super'i geçiyor gibi bir anlam çıkmış. 2060 Super'e buradan geçeceksen gerek yok, tamam güçlü ama eski nesil.

RTX 3060 12 GB falan bak.
Bugünkü 10. Konu falan bu. Biri kesin bir yerlerde karşılaştırmış bu kartları.

2060s bir iki tık daha iyidir ama herkesin abarttigi kadar olduğunu sanmıyorum geçmeye değer mi tartışılır sonuçta 3050 den 2080 veya 3070 e geçmiyorsun genede tercih meselesi laptop için konuşursak asla geçmem ama masa üstünde bir şey diyemeyeceğim

Konu sahibinin lafından 3050 2060 Super'i geçiyor gibi bir anlam çıkmış. 2060 Super'e buradan geçeceksen gerek yok, tamam güçlü ama eski nesil.

RTX 3060 12 GB falan bak.

Siteden 1 saat ban yedim cevap veremedim
Ya ben zaten 2060 Super'in RTX 3050'den güçlü olduğunu biliyorum sadece geçsem mantıklı olur mu diye sordum linçlenmiş gibi oldum.

Bana hiç güvdn vermiyor. Konu sahibi hangi 2 kartı karşılaştırıyor acaba? Burada kart modelleri de önemli. Yani ROG STRIX 3050'den Afox 2060S'e geçmezdim ben :D

Bahsettiğim ekran kartımda ASUS RTX 3050 OC 8 GB olan modeli.

Siteden 1 saat ban yedim cevap veremedim
Ya ben zaten 2060 Super'in RTX 3050'den güçlü olduğunu biliyorum sadece geçsem mantıklı olur mu diye sordum linçlenmiş gibi oldum.

Gerek yok. Şimdi o 3050'yi satmaya kalksan ödediğin paranın yarısını bile teklif etmezler. O yüzden böyle takıl ileride yükseltirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı