RTX 3050 vs GTX 1650 Monster Notebook

V16.7'yi kullanıyorum. Şu yaz sıcağında bakım yapıldığı halde 90 dereceyi görüyor. Monster alacaksanız kesinlikle Clevo kasalı olanlardan uzak durmanızı öneriyorum. Ben aldığımda fiyatı gayet iyiydi ve Clevo kasa muhabbetini bilmiyordum.

Kanka 90 görüyon ben 50 goruyorum otomatik modda ilgincc.

Kanka 90 görüyon ben 50 goruyorum otomatik modda ilgincc.

Ya birader her Clevo kasalı Monster yorumuna üşüşüyosun sosyaldeki ve kendi Clevo'ndan yola çıkarak ürün hakkında genel yargıya ulaşıyosun(?).iki güne bir leş laptopun hakkında hata, sorun konusu açıyosun, iade mi etsem satsam mı diye. Sonra gelip alma diyen insanlara karşı yanıt veriyorsun. Amacın ne senin? Hayır yani durup ben neyin akıl tutulmasını yaşıyorum diye de mi düşünmüyorsun? Satma kardeşim sen laptopunu kullan…

Ya birader her Clevo kasalı Monster yorumuna üşüşüyosun sosyaldeki ve kendi Clevo'ndan yola çıkarak ürün hakkında genel yargıya ulaşıyosun(?).iki güne bir leş laptopun hakkında hata, sorun konusu açıyosun, iade mi etsem satsam mı diye. Sonra gelip alma diyen insanlara karşı yanıt veriyorsun. Amacın ne senin? Hayır yani durup ben neyin akıl tutulmasını yaşıyorum diye de mi düşünmüyorsun? Satma kardeşim sen laptopunu kullan…

Sana soracağım kardes lutfen saygisizlik yapma.

Hocam her hafta aynı şeyleri söylüyoruz bu dolar/laptop fiyat yükselmesi konusunda, biliyorum haklısınız ama Ideapad gibi çok satan modellere İtopya ortaklığıyla bazı içerik üreticiler indirimi çok sık yaptırıyor. 2-3 haftaya bir bir şekilde giriyor indirime. Nitro'da sık giriyor. Benim düşüncem.

Biliyorum ama ben gene de olacağını sanmiyorum neyse 1haftaya göreceğiz zaten bence şu an almak yerine beklesin arkadaş.

Yanlış görmediysem üç bin lira kadar zamlandı fiyat gün içinde. Sepetime eklemem yetti galiba. Kırk yılın başı bir notebook alacağız, olanlara bakın. 😅

Yanlış görmediysem üç bin lira kadar zamlandı fiyat gün içinde. Sepetime eklemem yetti galiba. Kırk yılın başı bir notebook alacağız, olanlara bakın. 😅

1 2 gun içinde düşer gene hocam İtopya düşürüyor habire fiyatini.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı