RTX 3050 vs GTX 1650 Ti

HP ağır basıyor hem işlemci hem de ekran kartı olarak. Fakat ekran kartı Max-Q olabilir. Detaylı model numarasından HP'nin sitesinden bakın. Çünkü HP Max-Q ekran kartlarını normal ekran kartıymıs gibi servis etmeyi seviyor. Tabi Max-Q da olsa 1650 Ti'dan iyidir herhalde.

HP'nin ASUS'a göre daha kalitesiz oluşu soğutmasının daha kötü oluşu. ASUS'un 1TB olup HP'nin 512 GB oluşu. Bunları neden hesaba katmadınız acaba?

RTX 3050 daha iyi, RAM veya SSD daha kolay upgrade edebilir fakat GPU yükseltmek zor olur. Isınma ile ilgili bilgim yok.

Buna siz karar vermelisiniz. Parayı ekran kartı ve işlemciye mi vermek istiyorsunuz? Soğutma ve +500GB SSD'ye mi?

Neden ben karar vereyim? İşin içinden çıkamayınca değişik yollara başvurmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oluşu soğutmasının daha kötü oluşu.

2021HP'lerde soğutma geyt başarılı. O ASUS'ta hala +95 derece sorunu yaşayan var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda gördüğün gibi HP daha serin.

2021HP'lerde soğutma geyt başarılı. O ASUS'ta hala +95 derece sorunu yaşayan var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben burada başarılı bir şey göremiyorum yaklaşık aynı sonuçlar tartışmak mı istiyorsun anlamadım görüş bildiriyoruz tartışmaya çeviriyorsunuz.

Ayrıca ASUS TUF serisi gayet iyidir. Şimdi sen kalite olarak da HP dersin. Size iyi forumlar 🙂

Ben burada başarılı bir şey göremiyorum yaklaşık aynı sonuçlar tartışmak mı istiyorsun anlamadım görüş bildiriyoruz tartışmaya çeviriyorsunuz.

Ayrıca ASUS TUF serisi gayet iyidir. Şimdi sen kalite olarak da HP dersin. Size iyi forumlar 🙂

Tartışma amacım yok. Ayrıca kalite olarak asusa laf yok HP'den daha iyi. Ancak soğutma olarak arada ortalama 4-5 derece var bu nasıl daha kötü olabiliyor?

Neden ben karar vereyim? İşin içinden çıkamayınca değişik yollara başvurmayın.
Konu sahibi sizsiniz zannettim hocam aynı anda bir kaç işle uğraştığım için sakin olun :) .
İşin içinden çıkamayınca değişik yollara başvurmayın.
İşin içinden çıkılamayacak bir durum yok. Alacak kişi ekran kartı ve işlemcinin iyi olmasını mı istiyor ? Soğutma kalitesinin iyi olması ve ekstra 500GB SSD nin olmasını mı istiyor ?

Hava almasam bende ısınırım :D

Geri
Yukarı