RTX 3050 vs RTX 2060 vs RX 6600

İstediği kadar güçlü olsun DLSS ve RTX gibi bir nimet varken RTX 2060 diyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
6600 Forza'da 40 FPS, Mafia'da 30 FPS, RDR2, CB, AC tarzı oyunlar hep 10+ FPS veriyor ve siz hala RTX ve DLSS mi diyorsunuz?
Ayrıca 6600'de de RTX açılıyor.

2060 ve RX6600 performans farkını DLSS bile kapatamıyor?
Neden başkalarının tercihleri sorgulanmak alışkanlık olmuş acaba? Ben RTX ve DLSS gibi sürekli ve hızlı gelişen teknolojiler varken RTX2060 diyorum orda belirtmişim ben istediği kadar güçlü olsun diye RTX serisini seçerim tabiki de..

Neden başkalarının tercihleri sorgulanmak alışkanlık olmuş acaba? Ben RTX ve DLSS gibi sürekli ve hızlı gelişen teknolojiler varken RTX2060 diyorum orada belirtmişim ben istediği kadar güçlü olsun diye RTX serisini seçerim tabii ki de.

Kanka bu zevk meselesi değilki öyle olsa zaten saygım sonsuz ama değil işte.

Neden başkalarının tercihleri sorgulanmak alışkanlık olmuş acaba? Ben RTX ve DLSS gibi sürekli ve hızlı gelişen teknolojiler varken RTX2060 diyorum orda belirtmişim ben istediği kadar güçlü olsun diye RTX serisini seçerim tabiki de..
Kendi tercihiniz olduğunu belirtmeniz sorun değil.
Ama 6600'ün yine de daha iyi bir tercih olduğunu biliyorsanız mesajınıza eklemeniz lazımdı onu da. Yoksa insanları yanlış etkileyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı