RTX 3050 vs RTX 2060

Biraz Google kullanmayı öğrenmenizi ve ardından da araştırma yapmanızı öneriyorum, insanları yanlış yönlendirmeyin.

Gidip de saçma sapan benchmark sitelerinde baktıysanız yanlış bakmışsınızdır hocam.
Aynen dostum aklını kullanarak bu yorumları yapabilmen çok iyi.

Hocam üstünüze alınmanızı beklemiyordum. Ben sadece gidip benchmark sitelerinde kullanıcı yorumlarına bakarak eleştirmeniz mantıksız olur dedim.

Gidip de saçma sapan benchmark sitelerinde baktıysanız yanlış bakmışsınızdır hocam.

Hocam üstünüze alınmanızı beklemiyordum. Ben sadece gidip benchmark sitelerinde kullanıcı yorumlarına bakarak eleştirmeniz mantıksız olur dedim.

Siz saçma sapan olmayan bir benchmark sitesinden bir karşılaştırma verileri yollayın da buradaki bilgisiz arkadaşlara gösterin günlerini hocam. 🤜

VRAM'i daha fazla falan deseydin mimarisi daha yeni deseydin olabilir denir ama 2060'a 1660 Super ve Ti seviyesinde deyip ısrar ediyorsun.

Acınası bir söylem, dediğim gibi araştırma yapmanızı öneriyorum. Bu konularda fazlasıyla bilgi birikimim olduğunu düşünüyorum, saçma sapan basit birkaç algoritma ile otomatik oluşturulan kıytırık sayfaları referans alacak son kişilerdenim.
Birisine ithamda bulunmadan önce karşınızdaki kişi karşılık verdiğinde acaba ben ne söyleyebilirim diye önceden düşünün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alın hocam izleyin 5 veya 6 FPS daha fazla diye optimizasyonu düşük ve VRAM'i düşük ekran kartı alacaksanız alın. Burada iş akla bürünüyor dedim. İnsanları yanlış yönlendirmeyin.

Hayır aynen dediğim gibi.

Bu bilgisizlik ve özgüven nereden geliyor çok merak ediyorum. Saçma sapan benchmark sitelerine baktıysanız deyip rastgele benchmark videosu atıyorsun. 1998'de kurulan Techspot'un 12 oyun testi de mi yanlış şimdi?

1080p-o.png

Acınası bir söylem, dediğim gibi araştırma yapmanızı öneriyorum. Bu konularda fazlasıyla bilgi birikimim olduğunu düşünüyorum, saçma sapan basit birkaç algoritma ile otomatik oluşturulan kıytırık sayfaları referans alacak son kişilerdenim.
Birisine ithamda bulunmadan önce karşınızdaki kişi karşılık verdiğinde acaba ben ne söyleyebilirim diye önceden düşünün.

Hocam burada ki kimse profesör değil. Sizin bilginiz kadar herkesin belli seviye de bilgisi var. Sadece bir konu hakkında yanlış bilginiz varsa amacımız bunu farklı insanlara siz yaymadan önce düzeltmek.

Bu bilgisizlik ve öz güven nereden geliyor çok merak ediyorum. Saçma sapan benchmark sitelerine baktıysanız deyip rastgele benchmark videosu atıyorsun. 1998'de kurulan Techspot'un 12 oyun testi de mi yanlış şimdi?

Eki Görüntüle 1337430

Arkadaş performansı önemsemiyor. VRAM'a bakıyor sadece.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alın hocam izleyin 5 veya 6 FPS daha fazla diye optimizasyonu düşük ve VRAM'i düşük ekran kartı alacaksanız alın. Burada iş akla bürünüyor dedim. İnsanları yanlış yönlendirmeyin.

D-dostum RTX2060 ve 3050 uzun bir süre sürücü desteği alacak zaten ne optimizasyonundan bahsediyorsun? Ek olarak her şer VRAM demek değil sizin kafaya göre GT1030'a 12 GB bellek taksak RTX3050'den daha performanslı diyeceksiniz? :D. Attığın video da zaten 2060 daha performanslı.

Bu bilgisizlik ve öz güven nereden geliyor çok merak ediyorum. Saçma sapan benchmark sitelerine baktıysanız deyip rastgele benchmark videosu atıyorsun. 1998'de kurulan Techspot'un 12 oyun testi de mi yanlış şimdi?

Eki Görüntüle 1337430

Benchmark sitesiyle benchmark videosunu bir tutmanız aşırı komik. İsterseniz bilale anlatır gibi anlatayım. Benchmark sitesinde kullanıcı deneyimlerine bakaram belirli bir ortalama puan belirlerler. Siz bir benchmark videosunu izlediğinizde oradaki performans gerçek performansıdır kartın. Siz Ali amcanın ve Mehmet eniştenin dedikleriyle kart kıyaslayacaksanız kıyaslayın benim umurumda bile olmaz. Ama insanları yanlış bilgilendirmeyin.

Geri
Yukarı