RTX 3050 vs RTX 2060

Ben yazılım için NVIDIA istiyordum da herkes AMD AMD diyor ASUS Dual RX 6600 veya XT'sini aliyim bari.

Asus AMD Radeon RX 6600 Dual DUAL-RX6600-8G 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri şunu alma taraftarıyım sizce?

Bütçenzi nedir? Eğer 8000 bine çıkarsanız cashback ile 6700XT var.

XT değil bu düz 6600 modeli ve o fiyatı hak etmiyor. Daha uygun modeller var 5000 civarına. Bunun yerine yakın fiyata ASUS 6700 XT alın iade kampanyasıyla, son 2 gün sanırım.
Asus AMD Radeon RX 6600 XT Dual OC DUAL-RX6600XT-O8G 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri şu fiyata xt sini buldum alınır değil mi?

Bütçenzi nedir? Eğer 8000 bine çıkarsanız cashback ile 6700XT var.
Malesef ama Asus AMD Radeon RX 6600 XT Dual OC DUAL-RX6600XT-O8G 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri 7700 civarlarında 6600 xt var bu alınır mı?

Sıfır N11'den alıyorum fiyata şaşırdığım için sordum.

Link var mı?

Arkadaşların dediği gibi o kadar ödeyecekseniz 6700 XT alın, arada ortalama 20 FPS'ye kadar fark var oyunlarda.

Sıfır N11'den alıyorum fiyata şaşırdığım için sordum.

Link var mı?

1755 çıkarınca 7900e geliyor.

Sen konuyu bilmiyorsun muhtemelen dostum. Paranın boşa gitmemesi ve değerlendirebilmen adına sana özet geçeyim. Ürünü Asus kampanyasında adı geçen firmalardan birinden alınca (yukarıda arkadaşlar sana link atmış) gelen ürünün seri numarasıyla linkten cashback için form dolduruyorsun. Doldurduktan sonra onaylanıyor ve 90 gün içinde parayı hesabına yatırıyorlar. Tabii ilk etapta paranızı alamayacaksanız, 90 gün diye bir süre verilmiş o süre içinde geri alacaksınız. İmkanınız varsa bunu kullanın ve 300 TL farkla devasa bir farka ulaşın 6600XT ile 6700XT arasındaki.

Sen konuyu bilmiyorsun muhtemelen dostum. Paranın boşa gitmemesi ve değerlendirebilmen adına sana özet geçeyim. Ürünü Asus kampanyasında adı geçen firmalardan birinden alınca (yukarıda arkadaşlar sana link atmış) gelen ürünün seri numarasıyla linkten cashback için form dolduruyorsun. Doldurduktan sonra onaylanıyor ve 90 gün içinde parayı hesabına yatırıyorlar. Tabii ilk etapta paranızı alamayacaksanız, 90 gün diye bir süre verilmiş o süre içinde geri alacaksınız. İmkanınız varsa bunu kullanın ve 300 TL farkla devasa bir farka ulaşın 6600XT ile 6700XT arasındaki.
Cidden Şu Konudan Hiçbirşey Anlamadım o yüzden girmek istemiyorum bana rx 6600 de yeterdi aynı fiyata xt bulunca onu alma kararı aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı