RTX 3050 vs RTX 3050 Ti laptop

Bütçe
10000-11000
Ti olan modeli almanız daha mantıklı.
Sağ olun hocam.
Peki Acer Nitro 5 RTX 2060 olan model mi yoksa Asusun RTX 3050Ti olan bu modeli mi?
MUX, OC, ve 95W 3050. Büyük ekran ve 11800H'ta cabası.
Hocam abra serisini hiç kimse önermiyor özellikleri cidden fiyatına göre çok güzel ürünler ama kullananların geri dönüşlerini okurken benim içim acıdı o kadar diyeyim yani size.

Sağ olun hocam.
Peki Acer Nitro 5 RTX 2060 olan model mi yoksa ASUS'un RTX 3050 Ti olan bu modeli mi?

Hocam Abra serisini hiç kimse önermiyor özellikleri cidden fiyatına göre çok güzel ürünler ama kullananların geri dönüşlerini okurken benim içim acıdı o kadar diyeyim yani size.

Hocam biliyorum, ve anlıyorum sizi. Attığım model tongfang üretimi bir Monster, sağlamdır. Kendimde arkadaşıma aldım. Monster'ın şikayetlerinin %85'i Clevo üretimi modellerden geliyor. Tongfangdeki şikayetler diğer markalarla aynı seviyede. Güvenebilirsiniz rahatlıkla. Bu bütçede 17 inç ve MUX Switch sunmasıda harika.

Hocam biliyorum, ve anlıyorum sizi. Attığım model tongfang üretimi bir Monster, sağlamdır. Kendimde arkadaşıma aldım. Monster'ın şikayetlerinin %85'i Clevo üretimi modellerden geliyor. Tongfangdeki şikayetler diğer markalarla aynı seviyede. Güvenebilirsiniz rahatlıkla. Bu bütçede 17 inç ve MUX Switch sunmasıda harika.
Teşekkürler hocam, 10 Eylül'de alacağım laptopu. Sizin önerdiğiniz modeli de listeye ekledim 👍 O zamana kadar araştırıp gönlüm el verirse alırım.

MUX, OC, ve 95W 3050. büyük ekran ve 11800H'ta cabası.

Bu kasa kötü değil mi? Aynısının 10.nesil işlemcili RTX 3060'lı versiyonunda çok şikayet vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı