RTX 3050 vs. RX 6600 sistem

Bende 1 inci sistemin aynısı var.
Doğru konuşmak gerekirse RX6600 sistem güçlü ama ben hayatta AMD ekran kartı almam işlemci AMD alınır kart bence hala alınmaz. Eğer bulabilirseniz tavsiyem rtx 3060 set bakın.

FSR nedir yahu 2.0 olsa bile görüntüyü çöp eden sadece yazılımdan ibaret bir sistem DLSS 2.0 ile tırnağı bile olmaz.
Her şeye çöp demekten bi' vazgeçin ilk önce. DLSS şu an görüntü kalitesi olarak biraz daha iyi olabilir. Zamanın da FSR 1.0 çamur gibi görüntü veriyordu, AMD 2.0 ile revize etti. Bu şekilde temel atılıp, iyi yerlere gelinir zaten, sizin gibiler pek bir şey beğenmez.

@Ahmet Budaklı Aynı şey AMD'de de FSR 2.0 desteği ile var zaten. RTX 3050, RTX 2060 modelinden bile güçsüz. Bedavaya gelmeyecekse bulaşmayın 3050'ye.

Anladım hocam FSR 2.0 ve DLSS karşılaştırmalarını izleyim karar vermeme yardımcı olur teşekkür ederim

Bende 1 inci sistemin aynısı var.
Doğru konuşmak gerekirse RX6600 sistem güçlü ama ben hayatta AMD ekran kartı almam işlemci AMD alınır kart bence hala alınmaz. Eğer bulabilirseniz tavsiyem RTX 3060 set bakın.

Gönül ister RTX 3060 ama bütçemi aşıyor . Peki memnun musunuz ekran kartı ve işlemci konfigürasyonundan.

Anladım hocam FSR 2.0 ve DLSS karşılaştırmalarını izleyim karar vermeme yardımcı olur teşekkür ederim

Gönül ister RTX 3060 ama bütçemi aşıyor . Peki memnun musunuz ekran kartı ve işlemci konfigürasyonundan.
Bende 2 ka 144hz monitör var memnunum gayet güzel besliyor işlemci kartı. Oyun oynarken nvidia kısa yolları ekran kaydetme yayın ve benzeri kullanıyorum rahat yani ( amd var mı bilmiyorum ) .
İlerleyen vakitte 3050 çok rahat satar kart yükseltirsin işlemci zaten güçlü

Geri
Yukarı