RTX 3060 12 GB alınır mı?

Bütçe
12.000 tl
Evet haklısınız galiba RX 7600 alacağım arkadaşın önerdiği gibi. Sonra da birkaç ay sonra ekran kartını biraz daha yükseltirim en mantıklı seçenek bu gibi sanki.

Ben aslında sizin dediğiniz gibi yapmayı düşündüm ancak anakart ön planda olması lazım çünkü Ryzen 5 3600'den sonrasını desteklemiyor.

Son sürüm BIOS ile bir ton işlemci takabilirsiniz. 5600 dahil.

Ya şey ben pek anlamıyorumda alacağım parçaları takacak bir bilgisayarcı var ona sorsam yapabilirmi acaba bilemedim ben pek anlamam bios falanda belki benimki günceldir ama dediğim gibi hiçbir fikrim yok

Ya şey ben pek anlamıyorumda alacağım parçaları takacak bir bilgisayarcı var ona sorsam yapabilir mi acaba bilemedim ben pek anlamam BIOS falanda belki benimki günceldir ama dediğim gibi hiçbir fikrim yok.

Yani kendinizde yaparsınız zor bir şey değil tanıdıksa bilgisayarcı yaptırın. Parça falan çalma durumları meşhur bizim ülkede.

şey bide benimki plus değil sadece pro vh

Yani kendinizde yaparsınız zor bir şey değil tanıdıksa bilgisayarcı yaptırın. Parça falan çalma durumları meşhur bizim ülkede.
Evet doğru diyorsunuz bilgisayarcı iyiki tanıdık yoksa benim pc de parça kalmazdı zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı