RTX 3060 12 GB sistemde RDR2 kasıyor

KenanBulutE

Hectopat
RAM
8x2 16gb DDR4 3200Mhz
SSD veya HDD modeli
500GB M2 SSD
Ekran kartı
Gigabyte Aorus RTX 3060 12GB Elite
Anakart
Gigabyte B560M DS3H V2
İşlemci
I5 11600K
Oyun ultrada kasıyor, gelişmiş grafikler dahil bütün grafikler ultrada, oyun 1080p ultrada 15FPS, 3060 12 GB için normal mi?

Benim yazdığımın üstüne bayağı bir yorum geldi, bende tekrar yazayım yeni gelenler için, evet 8X MSAA'da oynuyordum sonradan 2X e çektim 50FPS almaya başladım.

Bu arada bazı arkadaşlar GTA 5 8X MSAA kasıyor yazmış, GTA 5 de aklınıza gelebilecek bütün ayarları fulleyip sıfır kasma ve donma ile oynuyorum, Advanced Graphics kısmıda dahil.

Son düzenleme:
Benim yazdığımın üstüne bayağı bir yorum geldi, bende tekrar yazayım yeni gelenler için, evet 8X MSAA'da oynuyordum sonradan 2X e çektim 50FPS almaya başladım.

Bu arada bazı arkadaşlar GTA 5 8X MSAA kasıyor yazmış, GTA 5 de aklınıza gelebilecek bütün ayarları fulleyip sıfır kasma ve donma ile oynuyorum, Advanced Graphics kısmıda dahil.
Siz genede hep kapatın, Render Scale ayarı var mesela oda çok FPS düşüren bir ayar.
Herşeyi Max yapmak bir hastalık ve sizi şimdiki oyunlarda bile üzebilir, herzaman Custom ayar yapın. Para dayanmaz herşeyi Max görmeye, Gta 5 eski oyun onlarda sıkıntı olmuyor fazla.

Aynı şekil bende de.

Konuyu saçma bir şekilde hortlatmak gibi olacak ama aklımda kalmasın sizlere bilgisini vermek istiyorum, RTX 3060 laptopa geçtim, bu laptopta 12 GB'lık 3060 sistemden daha iyi FPS alıyorum RDR2'de 2K bile oynatıyor. Sistem de herhangi bir sorunda yoktu. Cyberpunk falan rahat oynatıyordu, tuhaf, neyse dediğim gibi konuyu hortlatmak gibi olmasın okuyup geçin iyi günler 🤚

Yeni konular

Geri
Yukarı