RTX 3060 12 GB TUF Gaming OC V2 alınır mı?

3070 versiyonunu kullanıyorum. Taş gibi ekran kartı. 3 fanlı ve askeri sınıf malzeme kullanılan güzel bir model. Heybetli ve dayanıklıdır.

Eki Görüntüle 1744338

Ağam savaşa götürmeyeceğiz kartı 8 GB VRAM nereye kadar dayanırsa oraya kadar gidecek. Konu sahibi ise kas gücünden olmasa da VRAM'den şanslı.

Ağam savaşa götürmeyeceğiz kartı 8 GB VRAM nereye kadar dayanırsa oraya kadar gidecek. Konu sahibi ise kas gücünden olmasa da VRAM'den şanslı.
Tabii ki hocam. 3060 olarak diğer 3060'lara nazaran çok daha iyidir anlamında demek istemiştim. Sonuçta tek farkı teknik özellikler aynı model serisi içerisinde. Kasa, soğutucu fan vs hep aynı diye biliyorum.

haha, sadece su an elimde biraz nakit var guzel bir ek ilave yapmak istiyorum, tek ekran kartim dusuk systemde eskiden butcem yetmedi

Evet arada çok ciddi performans farkı var bu durumda eski ekran kartım olan 3060 12 GB şu anki 3080 10GB kartımı ezmesi lazım ama ezemiyor.
anladim super kardesim 3060 ti buyuk ihtimalle alicam. elimde Corsair PSU 850W 80 gold plus var. en az 750W gerek ti icin sanirim sikinti cikmaz degil mi?

Anladim super kardesim 3060 Ti buyuk ihtimalle alacağım. Elimde Corsair PSU 850W 80 Gold Plus var. En az 750W gerek Ti icin sanirim sıkıntı cikmaz degil mi?

3060 Ti için kaliteli 550W yeterli elindeki PSU çok eski değilse ve Corsair'in güzel serilerinden biriyse 3090 da besler PSU.

Geri
Yukarı