RTX-3060 12 GB ve RTX-3060 8 GB "OC" arasında ne fark var?

Barış Temel

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dün bir bilgisayar sipariş ettim ekran kartı 3060 fakat 8 GB VRAM'i var fakat normal 3060'larda 12 GB VRAM olması gerekiyor bu arada benim aldığım "OC" yazıyordu aralarında ne fark var? Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arada fps farkı var 12gb daha önde

Merhaba dün bir bilgisayar sipariş ettim ekran kartı 3060 fakat 8 GB VRAM'i var fakat normal 3060'larda 12 GB VRAM olması gerekiyor bu arada benim aldığım "OC" yazıyordu aralarında ne fark var? Şimdiden teşekkürler.

12 GB VRAM olan modeli ve 8 GB VRAM'i olan modeller var siz overclokclanmış veya overclocklanabilir 8 GB VRAM'li bir 3060 almışsınız.

Daha yeni aldıysanız ve size düşük gelecekse bu VRAM iade edip 12 GB modelini almanızı öneririm.

OC demek ekran kartının hız aşırtılmış şekilde satılmasıdır. Standarttan biraz daha fazla FPS verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı