RTX 3060 8GB sistem vs RX 6600 8GB sistem

Bilgisayaryorum

Hectopat
Arkadaşlar bu iki ekran kartını içeren sistemler arasında kaldım.

Benim için FPS de, görüntü de çok önemli ama bir tık fps düşüşü olacaksa görüntüm daha iyi olabilir. Bu iki sistem arasından hangisini önerirsiniz ve bu sistemlerin eksileri, artıları nelerdir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bütçe nedir?

Hocam maksimum verebileceğiniz miktar nedir? 5600 ve RX 6700 XT sistem önerebilirim biraz daha çıkarsanız.
Hocam maksimum 15 düşünüyorum da benim şuan tartışma konum sadece ekran kartları işlemci Ram diğer her şey aynı olsa rx mi daha iyi performans verir rtx mi

Hocam maksimum 15 düşünüyorum da benim şuan tartışma konum sadece ekran kartları işlemci Ram diğer her şey aynı olsa rx mi daha iyi performans verir rtx mi
İkiside kötü kasa PSU vesaire. İşlemcilere gelirsek bence arada çok bi fark yok. Kart konusunda ise denk performans veriyolar ben olsam 6600 seçerdim. Uzun lafın kısası almışken böyle bi sistem alırdım denk fiyatta ikisinide almazdım yani.

Bütçe artarsa

Hocam maksimum 15 düşünüyorum da benim şu an tartışma konum sadece ekran kartları işlemci RAM diğer her şey aynı olsa RX mi daha iyi performans verir RTX mi?

İkisi de kafa kafaya kartlar. 3060 12 GB modeli olsa 3060 seçilebilirdi ikisi arasından. i3 13100F'in performansını çok iyi bilmiyorum.

İkiside çok iyi.

Aynı fiyata 12400F 6700 varken onları düşünmemesi gerek.

Katılıyorum fakat arkadaş ikisinden birisini alacak galiba sadece. Yoksa hocam sizin attığınız kat kat daha iyidir bu fiyatta performans açısından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…