RTX 3060 8GB sistem vs RX 6600 8GB sistem

Bilgisayaryorum

Hectopat
Arkadaşlar bu iki ekran kartını içeren sistemler arasında kaldım.

Benim için FPS de, görüntü de çok önemli ama bir tık fps düşüşü olacaksa görüntüm daha iyi olabilir. Bu iki sistem arasından hangisini önerirsiniz ve bu sistemlerin eksileri, artıları nelerdir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu iki ekran kartını içeren sistemler arasında kaldım.

Benim için FPS de, görüntü de çok önemli ama bir tık FPS düşüşü olacaksa görüntüm daha iyi olabilir. Bu iki sistem arasından hangisini önerirsiniz ve bu sistemlerin eksileri, artıları nelerdir? Teşekkürler.

Bütçe nedir?

Hocam maksimum 15 düşünüyorum da benim şuan tartışma konum sadece ekran kartları işlemci Ram diğer her şey aynı olsa rx mi daha iyi performans verir rtx mi
İkiside kötü kasa PSU vesaire. İşlemcilere gelirsek bence arada çok bi fark yok. Kart konusunda ise denk performans veriyolar ben olsam 6600 seçerdim. Uzun lafın kısası almışken böyle bi sistem alırdım denk fiyatta ikisinide almazdım yani.

Bütçe artarsa

İkiside kötü kasa PSU vesaire. İşlemcilere gelirsek bence arada çok bi fark yok. Kart konusunda ise denk performans veriyolar ben olsam 6600 seçerdim. Uzun lafın kısası almışken böyle bi sistem alırdım denk fiyatta ikisinide almazdım yani.

Bütçe artarsa
İkiside çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı