RTX 3060 alınır mı?

AMD önerileriniz için teşekkürler ama yazılımından çok çektiğimden, rtx&dlss teknolojisinden faydalanmak istediğimden NVIDIA'ya yöneldim. Bir de 6700XT'yi öneren arkadaş teşekkürler ama bütçem zar zor 8000TL yılbaşı indiriminde falan fiyatı düşmezse zor alırım sonuçta telefonda değiştirmek durumundayım.

AMD önerileriniz için teşekkürler ama yazılımından çok çektiğimden, rtx&dlss teknolojisinden faydalanmak istediğimden NVIDIA'ya yöneldim. Bir de 6700XT'yi öneren arkadaş teşekkürler ama bütçem zar zor 8000TL yılbaşı indiriminde falan fiyatı düşmezse zor alırım sonuçta telefonda değiştirmek durumundayım.
RTX 3060'ta RT açacak güç yok. Faydalanamazsınız maalesef.

Daha ucuza bariz daha güçlü olan bu alınabilir. DLSS yerine FSR 2.0 var. RT bununla da açılıyor, her ne kadar performansı iyi olmasada.

RTX 3060'ta RT açacak güç yok. Faydalanamazsınız maalesef.

Daha ucuza bariz daha güçlü olan bu alınabilir. DLSS yerine FSR 2.0 var. RT bununla da açılıyor, her ne kadar performansı iyi olmasa da.

İyi güzel hoş diyorsunuz performanslarına da baktım sıkıntı yok ama işlemcim ile darboğaz yaşar mıyım? R5 3600'üm var.

Çok kararsız kaldım şu an. Sanırım RX6700 alacağım.

Kas gücü iyi bir alet. Oyun performansı olarak 3060 Ti, RTX 2080 Super seviyesinde bir performans sunuyor. Fiyatı uygunken iyi bir seçenek. NVIDIA'nın DLSS 3.0'ı 3000 serisine vermemesi biraz hayal kırıklığı yarattı, ben ışın izlemeyi köklerim arkadaş diyenler için de RTX 4000 serisinin altı pek umut vermiyor.

3D render yapıyorsan tabii RTX 3060 bayağı önde fakat oyun için RX 6700'ün rakibi yok o fiyatta.

Yeni konular

Geri
Yukarı