RTX 3060 alınır mı?

Yanina ayni monitoru alinca olan fiyat 21 bin TL bende 21.500'e aldim sistemden dolayi monitorden indirim yaptilar😃

Onu da Gamebooster vermişler, neyse almışsın artık kullan gitsin. Şimdi bu yorumları olumsuz anlamda yapmıyorum hani bazı şeyleri bil ileride de ona göre tercih yap.

Gel Technopat'a konu aç "cebimde bu kadar para var seçeneklerim nelerdir?" sana en doğrusu söylenir.

Onu da Game Booster vermişler, neyse almışsın artık kullan gitsin. Şimdi bu yorumları olumsuz anlamda yapmıyorum hani bazı şeyleri bil ileride de ona göre tercih yap.

Gel Technopat'a konu aç "cebimde bu kadar para var seçeneklerim nelerdir?" sana en doğrusu söylenir.

Bir sorun çıkarır mi hocam sistem sizce.

Onu da Game Booster vermişler, neyse almışsın artık kullan gitsin. Şimdi bu yorumları olumsuz anlamda yapmıyorum hani bazı şeyleri bil ileride de ona göre tercih yap.

Yani oynatmayacagi oyun olur mu 1080p de fiyatini yaptik bir hata bir kereligine onemli olan sıkıntı çıkarıp cikarmayacagi oyun performansı olarak yeterli olur mu?

Olay sorun çıkarması değil hocam. Cebindeki parayı verimli kullanman. Misal 4060 atmışım yukarıda ve neredeyse aynı para. 4060 almak var 3060 almak var. Fark var arada.

Biliyorum hocam tecrube edinmis olduk oyunlarda yetecegini ogrendim oynatmayacagi oyun yokmuş 1080p de en azindan ilk deneyimimizi kazandik 14 yasinda😃

Yeni konular

Geri
Yukarı