RTX 3060 ASUS TUF dash F15 FPS çok düşük

Evet genel bunu söylüyor.
Ben laptop alırken, TUF Gaming'leri uzun süre düşündüm ama sonra uygun fiyatlı modellerinde 4 çekirdekli işlemci olduğu için vazgeçmiştim. Aynı ekran kartına sahip olan ama 8 çekirdekli işlemcili modellere göre de doğal olarak daha düşük FPS veriyor. Bunu da dikkate alın değiştirme imkanınız varsa 8 çekirdekli işlemci olan bir RTX 3060 a yönelin.

Ben laptop alırken, TUF Gaming'leri uzun süre düşündüm ama sonra uygun fiyatlı modellerinde 4 çekirdekli işlemci olduğu için vazgeçmiştim. Aynı ekran kartına sahip olan ama 8 çekirdekli işlemcili modellere göre de doğal olarak daha düşük FPS veriyor. Bunu da dikkate alın değiştirme imkanınız varsa 8 çekirdekli işlemci olan bir RTX 3060'a yönelin.

Birkaç oyunda FPS testi daha yapacağım ama çok düşük verirse iade edeceğim.

Cidden moralim çok bozuldu hiç beklediğim gibi çıkmadı. İade edeyim desem ne Vatan da ne medimarktta ekran kartı ve Ryzen stoğu yok bakalım tavsiyelerinizi bekliyorum.
Not: BeamNG testi yaptım NPC araçları açtım high ayarlarda şehir içi 35 40 yollarda 45 50FPS.

Cidden moralim çok bozuldu hiç beklediğim gibi çıkmadı. İade edeyim desem ne Vatan da ne medimarktta ekran kartı ve Ryzen stoğu yok bakalım tavsiyelerinizi bekliyorum.
Not: BeamNG testi yaptım NPC araçları açtım high ayarlarda şehir içi 35 40 yollarda 45 50FPS.

Sadece Vatan veya Mediamarkt'tan mı almak istiyorsunuz? Bir çok internet satıcısında Ryzen 7 5800H lı RTX 3060 modelleri satışta.

Yeni konular

Geri
Yukarı