RTX 3060 bilgisayarın ederi ne kadar?

Kastanbolu

Kilopat
Merhaba, iki arkadaşım kendi aralarında alışveriş gerçekleştirecekler ikisine de hak geçsin istemiyorum ben ortalama bir fiyat belirledim sizlere de sormak istiyorum.
Bilgisayarının parçaları bunlar;
5500 Ryzen, 3060 ekran kartı, Samsung 165 Hz, 1TB M.2 SSD Kingston, 8 GB RAM, 600W PSU, B450-M k Gigabyte.
22000TL dedi sizce uygun mu?
Ek olarak; nakit sıfır alacak bütçesi yok taksit ile verecek bilginiz olsun.

Son düzenleme:
Monitör büyük ihtimal samsung'un kronik sıkıntılı serisinden bir monitör onun ederine 3.5-4k gözüyle baksak kasa 18bine denk geliyor. 18 bine 4060lı sistem çok rahat bulunur hocam.
Maalesef eğer kampanya falan değilse zor bulunuyor çünkü 4060 min fiyatı 10.800 TL den başlıyor dolar yükseldikçe fiyatı da artıyor her şeyin. 18 bine ekran kartı mı alacaksın İşlemci mi Anakart mı SSD mi kasa mı ram mi PS mi fan mı hangi birisini alacaksın :) 4060 alıp işlemciyi tırt alırsan sistemde tırt olur.

Maalesef eğer kampanya falan değilse zor bulunuyor çünkü 4060 min fiyatı 10.800 TL den başlıyor dolar yükseldikçe fiyatı da artıyor her şeyin. 18 bine ekran kartı mı alacaksın İşlemci mi Anakart mı SSD mi kasa mı ram mi PS mi fan mı hangi birisini alacaksın :) 4060 alıp işlemciyi tırt alırsan sistemde tırt olur.
Çok da rahat bulunur, bu sistem 16kydı, parçalar dandik olsa da Kasa değişip +700 ile alınır, zamlanmış haliyle bile 18k yapmıyor.

Geri
Yukarı